Celaskon Limetka 100 žvýkacích tablet

Doplněk stravy

Značka: CELASKON
Celaskon Limetka obsahuje vitamin C a rutin ve formě žvýkacích tablet s osvěžující příchutí. Vitamin C podporuje imunitu a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50121698

Doplněk stravy s rutinem a vitaminem C pro dospělé a děti od 3 let. Celaskon Limetka obsahuje tablety rozpustné v ústech se svěží příchutí. Vitamin C příznivě ovlivňuje imunitu a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Rutin je přírodní látka vyskytující se v mnohých rostlinách, např. v pohance obecné, v chřestu, rajčatech, jablcích, v kůře citrusových plodů nebo v čaji. Řadí se mezi bioflavonoidy, někdy je označován jako vitamin P.

 Hlavní účinky vitaminu C:

  • napomáhá normální funkci imunitního systému
  • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • příznivě ovlivňuje nervový systém a psychickou činnost
  • chrání buňky před oxidačním stresem
  • napomáhá správnému energetickému metabolismu
  • přispívá k normální tvorbě kolagenu, který podporuje správné fungování našich kostí, kůže, chrupavek, krevních cév, zubů a dásní

Dávkování

1x denně 1 žvýkací tableta. Tabletu nechte rozpustit v ústech.

Složení

Jedna tableta obsahuje: Vitamín C 180 mg (225 % referenční hodnoty příjmu vitamínu C pro dospělé), rutin 30 mg. Sladidlo (sorbitol), kyselina L-askorbová, L-askorban sodný, Plnidlo (mikrokrystalická celulosa), Trihydrát rutosidu, Regulátor kyselosti (kyselina citrónová), Lešticí látka (stearan hořečnatý), Sladidlo (xylitol), Stabilizátor (xanthan), Sladidlo (aspartam), Barvivo (kurkumin), Barvivo (brilantní modř), Sladidlo (acesulfam K), Aroma.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není určeno pro děti do 3 let. Těhotné ženy by měly přípravek užívat pouze po konzultaci s lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.