Celaskon Limetka 30 žvýkacích tablet

Doplněk stravy

Značka: CELASKON
Doplněk stravy s rutinem a vitaminem C, který podporuje imunitní systém. Celaskon Limetka obsahuje tablety rozpustné v ústech se svěží příchutí.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

79

Cena za 1 kus: 3 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50002240

Doplněk stravy s rutinem a vitaminem C. Celaskon Limetka obsahuje tablety rozpustné v ústech se svěží příchutí. Vitamin C podporuje imunitu a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamin C

  • podporuje obranyschopnost organizmu
  • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Dávkování

1x denně 1 žvýkací tableta. Tabletu nechte rozpustit v ústech.

Složení

Jedna tableta obsahuje: Vitamín C 180 mg (225 % referenční hodnoty příjmu vitamínu C pro dospělé), rutin 30 mg. Sladidlo (sorbitol), kyselina L-askorbová, L-askorban sodný, Plnidlo (mikrokrystalická celulosa), Trihydrát rutosidu, Regulátor kyselosti (kyselina citrónová), Lešticí látka (stearan hořečnatý), Sladidlo (xylitol), Stabilizátor (xanthan), Sladidlo (aspartam), Barvivo (kurkumin), Barvivo (brilantní modř), Sladidlo (acesulfam K), Aroma.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není určeno pro děti do 3 let. Těhotné ženy by měly přípravek užívat pouze po konzultaci s lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.