CELIUS Resveratrol 98% 250mg, cps.60

Doplněk stravy

Značka: CELIUS
Resveratrol 98% 250mgResveratrol je silný přírodní antioxidant, vyskytující se pouze u některých druhů ovoce a zeleniny.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50080151

Resveratrol 98% 250mg
Resveratrol je silný přírodní antioxidant, vyskytující se pouze u některých druhů ovoce a zeleniny. Antioxidanty chrání organismus před působením toxických látek, jejichž hromadění v lidském těle urychluje proces stárnutí a může významně přispět k rozvoji řady onemocnění.

Mezi nejčastěji uváděné zdroje resveratrolu patří slupky a jadérka vinné révy. Tato skutečnost se stala důvodem pro rozsáhlé zkoumání účinků resveratrolu v souvislosti s tzv. francouzským paradoxem, respektive dlouhověkostí milovníků vína Francouzů při nízkém výskytu srdečních příhod, často navzdory jejich jídelníčku.

Složení v želatinové tobolce: Resveratrol 255,2 mg (98% 250 mg čistého resveratrolu), Lecitin 5 mg (geneticky neupravený), slunečnicový olej 709,8 mg, destilované monoglyceridy (pomocné látky 30 mg)

Dávkování: Užívejte optimálně 1 želatinovou tobolku ráno. Zapijte vždy dostečným množstvím tekutiny.

Balení: 60 tobolek

Upozornění: Doplněk stravy. Přípravek není určen pro děti do 16 let, těhotným a kojícím ženám. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu. Uchovávejte v suchu při teplotě do 25°C.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.