Cemio Ginkgo Premium Max 60+30 tablet

Doplněk stravy

Značka: CEMIO
Cemio Ginkgo Premium MAX obsahuje zesílené množství extraktu z ginkgo biloba a hořčík pro zdravou nervovou a psychickou činnost.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50080164

Cemio Ginkgo Premium MAX je doplněk stravy s vysokým obsahem extraktu z ginkgo biloba (60 mg standardizovaného extraktu – 24 % glykosigů a 6 % terpenolaktonů) v kombinaci s hořčíkem. 

  • Extrakt z Ginkgo biloba příznivě působí na prokrvení mozku i ostatních tkání našeho těla. Napomáhá nám při zlepšování paměti, schopnosti soustředění a dalších rozumových funkcí. 
  • Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Je nezbytný pro správnou funkci svalů.

Dávkování:

Užívejte 1 tabletu denně.

Složení:

Extrakt Ginkgo biloba (24 % glykosidů, 6 % terpenolaktonů) 60 mg, hořčík 150 mg, DMAE (dimethylaminoethanol) 20 mg v jedné tabletě.

Oxid hořečnatý, mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karboxymethylcelulózy, dimethylaminoethanol bitartrát, extrakt Ginkgo biloba, stearan hořečnatý, hydroxypropylmethylcelulóza, mastek, oxid titaničitý, oxid železitý.

Upozornění:

Může snižovat srážlivost krve. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.