Cemio Koenzym Q10 60 mg s biotinem 30 + 30 kapslí + dárek 2017

Doplněk stravy

Značka: CEMIO
Cemio Koenzym Q10 60 mg s biotinem obsahuje vysoce vstřebatelný koenzym Q10 a biotin pro normální energetický metabolismus. Nyní vánoční balení s dárkem a 30 kapslemi navíc.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50103629

Cemio Koenzym Q10 60 mg s biotinem je doplněk stravy, který obsahuje zesílenou dávku 60 mg vysoce vstřebatelného koenzymu Q10. Nyní vánoční dárkové balení 30 kapslí zdarma a jako dárek luxusní krém na ruce Miogena Premium 75 ml. Krém vytváří ochranný film, zjemňuje a chrání pokožku rukou.

  • Koenzym Q10 je nepostradatelnou součástí každé buňky lidského organismu. Během biochemických reakcí v buněčných mitochondriích se účastní procesu přenosu a získávání energie, která je pro život nezbytná. 
  • Přípravek je obohacen o biotin, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální psychické činnosti a normálnímu metabolismu mikroživin.

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli denně.

Složení:

Koenzym Q10 60 mg, biotin 150 µg v jedné kapsli. Sójový olej, želatina, glycerol, čištěná voda, koenzym Q10, oxid křemičitý, biotin, oxid železitý, oxid titaničitý.

Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.