844 909 909|info@drmax.cz

Cemio MioArtro 3+ tbl.180+90

Cemio MioArtro 3+ tbl.180+90

50080182
Doplněk stravy
Více o legislativě
399 Kč 709 Kč 148 Kč / 100 kusů(tbl)

Cemio MioArtro 3+ obsahuje kombinaci glukosaminu a MSM obohacenou o Collagen Complex pro zdraví a výživu kloubů a kloubních chrupavek.

Podrobné informace o produktu

Cemio MioArtro 3+ je doplněk stravy s obsahem velmi účinné kombinace látek pro vaše klouby obohacené o Collagen Complex. 

  • Glukosamin sulfát je základním stavebním prvkem kloubních chrupavek, vazů a šlach.
  • Collagen Complex obsahuje kolagen typu I (přirozeně se vyskytuje ve vazech, šlachách a kostech), kolagen typu II (přirozeně se vyskytuje v kloubních chrupavkách) a vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek.
  • MSM

Dávkování:

Dospělí užívají 3 tablety denně. Děti od 12 let užívají 1 tabletu denně. Tablety užívejte nejlépe po jídle, zapijte dostatečným množstvím vody.  Přípravek užívejte minimálně 2-3 měsíce, kúru opakujte ideálně několikrát do roka. Pro maximální účinnost je nutné dlouhodobé užívání.

Složení:

Glukosamin sulfát 500 mg, MSM 300 mg, Collagen Complex (kolagen typu I 4 mg, kolagen typu II 6,7 µg, vitamin C 12 mg) v jedné tabletě.

Glukosamin sulfát.2KCl, methylsulfonylmethan (MSM), celulóza, sodná sůl karboxymethylcelulózy, sodná sůl karboxymethylškrobu, stearan hořečnatý, hydroxypropylmethylcelulóza, mastek, oxid titaničitý, kyselina askorbová a kolagen.

Upozornění:

Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Není určen jako náhrady pestré stravy.

Parametry produktu

Značka Cemio Forma Tablety
EAN 8594160271971

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.