Ostatní

Stob Chci změnu. Jak na pohyb?

Značka: STOB

Brožura "Chci změnu. Jak na POHYB?" vám pomůže, abyste si našli nějaký druh pohybové aktivity, která vám navodí příjemný pocit.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Stob Chci změnu. Jak na pohyb?

50097733

Často si neužíváme života tak, jak bychom mohli, ne kvůli kilům navíc, ale kvůli fyzické „nezdatnosti“. Sedavá kultura – „nepohyb“ – zkracuje náš život a snižuje jeho kvalitu.

Brožura je praktickým návodem, jak si osvojit „fitness mentalitu“ a zapojit pohyb do každodenního života. Pomocí brožury se nejprve otestujete, jak jste na tom se svojí fyzickou kondicí, a dle toho následně volíte konkrétní osobní plán, pomocí kterého postupně svou kondici zvyšujete.

Cílem této brožury je, aby ti, kdo převážně leží, seděli, ti, kdo sedí, vstali a ti, kteří jsou již naladěni k zařazení pohybu do života, zvolili optimální druh pohybu v přiměřené intenzitě a frekvenci.

Podstatnou součástí brožury jsou osobní plány pro zařazování různých pohybových aktivit do života. Život je příliš krátký na to, abychom jej proseděli. Pojďte za pomocí této brožury najít takovou pohybovou aktivitu, která vás bude bavit a pokud ji vynecháte, bude vám to stejně nepříjemné, jako třeba když si nevyčistíte zuby.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Kategorie produktu