Péče o dítě

Cheeky Panda Vlhčené ubrousky 100% rozložitelné 64 ks

Ekologické a jemné ubrousky pro dětskou pokožku. Vyrobené z hedvábně hladkých vláken bambusu, která nejsou bělena ani parfémována. Hypoalergenní.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Cheeky Panda Vlhčené ubrousky 100% rozložitelné 64 ks

50115847

Úvod

Ekologické a jemné ubrousky pro dětskou pokožku. Cheeky Panda Vlhčené ubrousky jsou vyrobené z hedvábně hladkých vláken bambusu, která nejsou bělena ani parfémována. Jejich složení je šetrné k pokožce i k přírodě. Jsou plně biologicky rozložitelné.

Hlavní vlastnosti:

  • přírodní bambus působí jako zvlhčující prostředek šetrný k pokožce
  • přirozeně hypoalergenní – bambusová tkáň vytváří méně prachu, což snižuje podráždění lidí, kteří mají citlivou pokožku nebo trpí sennou rýmou
  • neobsahuje prach, parfemaci, bělidla ani jiné alergeny

Bambus chrání stromy

Bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na světě. Kulatější a delší vlákna bambusu vytvářejí hedvábně hladkou a silnou tkáň. Na rozdíl od stromů je bambus trávou, která se regeneruje z vlastních kořenů a nevyžaduje žádné hnojení ani novou výsadbu. Bambus absorbuje až o 35 % více uhlíku a produkuje o 30 % více kyslíku než stromy během jeho růstu. Jako plodina roste třicetkrát rychleji než stromy, což z něj činí nejudržitelnější zdroj na trhu. Nahrazení stromů bambusem při výrobě papíru zachrání nespočet stromů a pomůže přibrzdit odlesňování krajiny, jednu z příčin globální změny klimatu.


Složení

100% čistý panenský bambusový papír bez chemie. Vlhčící roztok: voda (99 %), jablečný extrakt, šťáva z Aloe Vera, gluconolacctone, sodium benzoate, calcium gluconate.


O značce

Značka The Cheeky Panda vyrábí jednorázové hygienické produkty jako jsou kapesníčky, utěrky a toaletní papír. K jejich výrobě používá bambus, jako surovinu, která je šetrná k pokožce i k přírodě. Na rozdíl od stromů se dá totiž bambus sklízet již rok od poslední sklizně. Produkty značky The Cheeky Panda se pyšní certifikáty VeganCruelty Free a FSC. The Cheeky Panda produky obdržely celu řadu ocenění včetně ocenění "Nejlepší výrobek" v soutěži Natural&Organic Awards 2018.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.