AGU Baby SUN1 chytré přírodní světlo

Elektronika

Značka: AGU BABY
Chytré světlo AGU Baby SUN1 pomáhá stabilizovat denní režim dítěte a podporuje lepší probouzení a vstávání. Umožňuje regulaci jasu a teploty barev a ovládá se aplikací AGU.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
3 255 ušetříte 1 395 Kč

Původní cena 4 650 Kč sleva 30%

O produktu

50108023

AGU Sunny pomáhá dětem snadněji se probouzet a nabíjí je pozitivní sluneční energií, která napomáhá udržení zdravého životního stylu a dobré nálady. Toto chytré přírodní světlo připojíte ke svému mobilnímu zařízení a ovládáte ho přes aplikaci AGU. Napodobuje přirozené sluneční světlo a pomáhá dětem zvyknout si na denní režim, pokud ho mají rozhozený např. kvůli nemoci, změně času nebo po návratu z jiného časového pásma.

Regulovatelný jas a teplota barev

Tato šikovná vychytávka nabízí uživatelům pět různých provozních režimů, např. úsvit, polední jas či soumrak. Jas i teplotu si můžete upravovat individuálně podle svých preferencí, v rozmezí od 2 200 do 6 500 K. Velkou výhodou zařízení je to, že navzdory přírodnímu slunečnímu světlu neobsahuje žádné stopy UV záření, nehrozí proto namáhání pokožky ani riziko jejího spálení, což je především u malých miminek s nedostatečně vyvinutou imunitou velmi důležité.

Hlavní vlastnosti:

  • chytré světlo, které napodobuje přirozené sluneční záření
  • usnadňuje probouzení i usínání
  • pomáhá upravit rozhozený denní režim
  • ovládání mobilní aplikací AGU
  • nabízí 5 provozních režimů
  • individuální nastavení jasu a teploty barev (2 200 až 6 500 K)

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.