ColACTIN Gold 90 tobolek

Doplněk stravy

Značka: COLACTIN
ColACTIN Gold 90 tobolek poskytuje fit kombinaci čtyř přírodních látek + vitamin C, který je důležitý pro tvorbu kolagenu související s dobrou funkci kostí a chrupavek.
Skladem na e-shopu
405

Cena za 100 g: 563 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50112535

Kolagen si mladý organizmus vytváří v dostatečném množství sám, avšak od 25. roku jeho produkce klesá a kolem čtyřicítky se netvoří téměř vůbec. To se může projevit bolestmi kloubů i výskytem vrásek. ColACTIN Gold 90 tobolek je inovativní přípravek s hydrolyzovaným kolagenem typu II, který byl vyvíjen ve spolupráci se špičkovými sportovci. Obsahuje pouze přírodní látky, které jsou tělu vlastní a jsou fyziologickou součástí mezibuněčné hmoty. Je obohacen i vitamínem C, který přispívá k přirozené tvorbě kolagenu v organismu.

Aktivní látky

  • Kolagen je jednou ze základních stavebních součástí kloubní chrupavky a ovlivňuje její pružnost a pevnost. Hydrolyzovaný kolagen, je kolagen předštěpený enzymatickou hydrolýzou, který zabezpečí maximální využitelnost v lidském organismu.
  • MSM – Methylsulfonylmethan – je zdrojem organické síry, která je důležitou stavební látkou bílkovin a kolagenu v našem těle.
  • Glukosamin sulfát je látka, která ovlivňuje metabolické děje v chrupavce.
  • Chondroitin sulfát je jednou z hlavních složek kloubních chrupavek a ovlivňuje jejich pružnost.
  • Extrakt plodů černého pepře přispívá k normálnímu trávení.
  • Vitamin C podporuje přirozenou tvorbu kolagenu v organismu pro normální funkci kostí, kůže a chrupavek. Vitamin C také přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. 

Dávkování

Užívejte 3 tobolky denně, vždy během jídla. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Při problémech s polykáním je možné obsah tobolek vysypat a rozmíchat do tekutiny k pití.

Jak dlouho užívat?

Doporučuje se užívat po dobu alespoň 2-3 měsíce. Dlouhodobější užívání je podstatou maximálního fyziologického účinku. V případě potřeby můžeme užívat trvale.

Složení

Glukosamin sulfát (draselná sůl), hydrolyzovaný kolagen, chondroitin sulfát, MSM (methylsulfonylmethan), obal tobolky (želatina), vitamín C (askorbát sodný), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), extrakt plodu pepřovníku černého, směsná složka barviva (oxidy a hydroxidy železa / nosič křemičitan draselno-hlinitý).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 12 let, těhotným a kojícím ženám. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.