Colafit 30 kostiček

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

185

Cena za 1 kus(tbl): 6 Kč

O produktu

COLAFIT je oblíbený a uživateli prověřený originální český doplněk stravy s obsahem 99,9 % čistého krystalického kolagenu typu I. Doplňování kolagenu formou vhodného přípravku z lékárny se doporučuje sportovcům nebo těžce fyzicky pracujícím, jejichž pohybový aparát je často nebo neustále vystaven zvýšené zátěži, mohou jej užívat mladí lidé v období růstu nebo naopak senioři pro zachování pohyblivosti. Zejména ženy ocení kolagen při prvních známkách vadnutí pokožky. Kolagen přispěje zároveň i k dobrému stavu nehtů a vlasů.

Měkké kostičky COLAFIT

Colafit se vyrábí ve formě měkkých pěnových kostiček, které se snadno užívají i bez zapíjení. Tuto formu uvítají například ti, kteří mají potíže s polykáním velkých tablet. Jedinečná čistota kolagenu v přípravku Colafit (99,9%) je dosažena díky velmi účinné a zároveň šetrné výrobní technologii – kostičky se vyrábějí tzv. lyofilizací neboli sušením mrazem. Tento způsob konzervace je založen na sublimaci zmrzlé vody při nízkém tlaku a teplotě. Výhoda spočívá v tom, že není nutné užívání žádných přídatných konzervačních látek. Kolagenové kostičky Colafit mají rozměř přibližně 9x9x6 mm a váží 8 mg, což odpovídá 800 mg kolagenového gelu, v nějž se v žaludku promění.

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 kostičku Colafitu, ráno nalačno minimálně 10 minut před jídlem. Colafit snadno užijete i bez zapíjení. Přesto není na závadu, když Colafit zapijete vodou nebo jiným nápojem. Doporučená délka jedné kúry je 2 až 3 měsíce. Colafit můžete užívat i trvale, a to zcela bez obav z nežádoucích účinků. Jedno balení 120 kostiček vám vydrží na 4 měsíce. Colafit mohou užívat i těhotné ženy a kojící maminky. Nepředstavuje riziko ani pro diabetiky.

Složení

Čistý krystalický bovinní kolagen lyofilizovaný, čistoty 99,9 %

Upozornění

Výrobek Colafit není určen pro děti do 2 let. Ukládat mimo dosah dětí! Vhodný pro diabetiky v rámci diety schválené lékařem. Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepoužívat jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.