Doplněk stravy

Colafit Extra strong 30 kostiček

Značka: COLAFIT

Čistý krystalický kolagen v extra velkých, měkkých a snadno polykatelných kostičkách obohacený vitaminem D, který je důležitý pro správnou funkci kostí a svalů.

485

Cena za 1 kus: 16,17 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Colafit Extra strong 30 kostiček

50116582

Úvod

Extra dávka kolagenu a vitamin D pro váš pohyb. Přípravek Colafit extra strong obsahuje čistý krystalický kolagen typu I 99,9% a navíc vitamin D. Kolagen tvoří základní složku pojivových tkání, tj. chrupavek, kloubů, vazů a šlach, kůže, vlasů a nehtů. Krystalická forma kolagenu je pro organismus lépe využitelná. Vitamin D přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů. Napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, přispívá ke správné funkci imunitního systému. Podílí se na procesu dělení buněk. Colafit extra strong je ve formě malých bílých měkkých kostiček, které jsou snadno polykatelné a stravitelné. 1 kostička (20mg) lyofilizovaného kolagenu odpovídá 2000mg kolagenového gelu.


Dávkování

Dospělí užívají 1 kostičku denně, děti půl kostičky denně ráno na lačno minimálně 10 minut před jídlem. Doporučujeme užívat minimálně 2-3 měsíce alespoň 2x do roka. V případě potřeby můžete užívat trvale.


Složení

Čistý bovinní lyofilizovaný kolagen typu I (atelokolagen) čistoty 99,9 % 20 mg, vitamin D (cholekalciferol)- 5 μg (100 % RHP). Barvivo: betakaroten.


Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.