COLENTER LD 120 kapslí

Doplněk stravy

Lipozomální kolostrum s vynikajícím vstřebáváním a postupným uvolňováním pro dospělé a děti od 3 let.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50117336

Lipozomální kolostrum s vynikajícím vstřebáváním a postupným uvolňováním pro dospělé a děti od 3 let. Lipozomální vstřebávání chrání před trávicími enzymy a žaludečními kyselinami, zajišťuje tak vysokou biologickou dostupnost. Kravské kolostrum obsažené v přípravku Colenter LD® je testováno na obsah aktivních látek (HPLC) a koncentraci imunoglobulinových protilátek (ELISA). Standardně obsahuje minimálně 25-30 % imunoglobulinů, 1,5 % laktoferinu, 1,5 % růstových faktorů, 3,5 % polypeptidů bohatých na aminokyselinu prolin (proline-rich polypeptides, PRP). Neobsahuje jakákoliv (ani stopová) množství antibiotik a hnojiv. Neobsahuje laktózu.

Kolostrum (mlezivo) je prvotní mléko u savců, které se tvoří v mléčné žláze těsně před porodem a je produkováno do 48 hodin po něm. Je bohaté na proteiny, obsahuje protilátky, růstové faktory a řadu vitaminů, minerálů a stopových prvků. Všechny tyto látky podporují organismus v prvních dnech života a jsou důležité pro vývoj budoucího imunitního systému.

Přípravek Colenter LD® Vám doporučujeme pro podporu přirozené obranyschopnosti zejména v náročnějších období roku, kdy jsou vyšší nároky na správné fungování imunitního systému.


Dávkování

Pokud není doporučeno jinak, dospělí užívají 2 kapsle 2x denně nejlépe na lačný žaludek. Děti od 3 let užívají 1-2 kapsle denně. Při potížích s polykáním můžete kapsli vysypat do jídla či pití.

Složení

Kolostrum 480 mg v jedné kapsli. Pomocné látky: mastné kyseliny. Ostatní látky: želatinové kapsle.

Upozornění

Není určeno dětem do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.