Concept DV7380 29 x 69 cm bederní vyhřívaná dečka

Elektronika

Značka: CONCEPT
Dečka Concept DV7360 se rychle nahřívá a rovnoměrně rozvádí teplo po celé své ploše. Zpříjemní vám chvilky odpočinku a relaxace.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

699
Dočasně nedostupné

O produktu

50128636

Ať už chcete příjemně relaxovat, zahřát se nebo ulevit bolavým kloubům a svalům, vyhřívaná dečka Concept DV7380 je pro vás jako stvořená. Rychle a rovnoměrně se nahřeje a rozvádí teplo po celé své ploše. Uleví vám od bolesti zad, kloubů, svalů nebo menstruačních bolestí. Díky širokému pásu se suchým zipem ji snadno upevníte k tělu. Zvlášť ji oceníte při dlouhých zimních večerech nebo v období nachlazení, kdy vás zahřeje lépe, než všechny čaje světa. Skvěle se hodí také jako dárek pro babičku nebo dědu.

Concept DV7380 29 x 69 cm bederní vyhřívaná dečka4

Hřejivý a hebký dotek a maximální bezpečnost

Vyhřívaná dečka nabízí 3 stupně teploty vyhřívání, které můžete jednoduše měnit. Je skladná, takže si ji můžete vzít s sebou např. na chatu či chalupu. Je vyrobena z flísového materiálu, který je velice příjemný na dotek. Velkou předností je odnímatelný ovladač, po jehož odpojení můžete celou dečku vložit do pračky a vyprat. Dečka je vybavena ochranou proti přehřátí a bezpečnostní funkcí automatického vypnutí, která vypne funkci vyhřívání po 90 minutách nepřetržitého provozu. Nastavíte-li přepínač do polohy 0 (vypnuto) dojde k resetování časovače bezpečnostního vypnutí a dečku můžete opětovně použít.

Hlavní vlastnosti:

  • flísová vyhřívaná dečka
  • rozměr 29 x 69 cm
  • 3 stupně teploty vyhřívání

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.