Concept LO7067 lis na ovoce a zeleninu

Elektronika

Značka: CONCEPT
Lis na ovoce a zeleninu Concept LO7067 vyniká tichým chodem a maximální výtěžností. 3 sítka vám umožní výrobu šťávy, smoothie nebo studeného dezertu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
5 999

O produktu

50128665

Dopřejte si každý den sklenici zdraví v podobě čerstvě vymačkané šťávy z ovoce či zeleniny! To, ale i mnohem víc, vám umožní lis na ovoce a zeleninu Concept LO7065. Během chviličky s ním připravíte zdravý koktejl, smoothie i studený dezert! Díky dvoufázovému procesu odšťavňování získáte maximum šťávy a minimum odpadu. Navíc má XXL plnící otvor (75 mm), který vám ušetří spoustu času, který byste museli trávit zbytečným krájením ovoce – tento lis zvládne pojmout i celé plody. Díky systému snadného rozebírání a speciálnímu kartáčku přístroj snadno a rychle vyčistíte. Vyniká tichostí provozu, výkonem a rychlostí. Díky luxusním vzhledu, robustnímu a kvalitnímu zpracování se stane chloubou vaší kuchyně.

Concept LO7065 lis na ovoce a zeleninu6

Maximální rychlost a výkon

Lis na ovoce a zeleninu LO7065 se může pochlubit označením SPECIALISTA NA RYBÍZ - 1,5 kg této vitamíny nabité suroviny zpracuje za pouhé 2 minuty. Díky 2fázovému procesu odšťavňování je ovoce či zelenina nejprve nadrcena a poté dochází k lisování. Výsledkem je maximum čerstvé šťávy a minimum odpadu. Podpořte své zdraví přístrojem, který má o 40 % větší výtěžnost než běžné odšťavňovače.

3 přístroje v jednom

Mražené banány, borůvky, jahody, maliny… během pár sekund si na nich můžete pochutnat v podobě studeného dezertu. Nebo máte snad radši pestrá a chutná smoothie? V odšťavňovači LO7065 se ve skutečnosti ukrývají hned tři vděční pomocníci. Stačí se rozhodnout, v jaké podobě svému tělu dopřejete potřebnou dávku vitamínů a podle toho zvolit správné sítko.

Concept LO7065 lis na ovoce a zeleninu4

Ani kapka nazmar!

Chytře vymyšlený ANTI DRIP systém vám umožní výměnu nádoby na šťávu, aniž byste si ušpinili kuchyňskou linku nebo museli přestat odšťavňovat. Jednoduše přiklopíte uzávěr, vyměníte sklenici a zase odklopíte uzávěr. Jak jednoduché!

Hlavní vlastnosti:

  • lis na ovoce a zeleninu
  • dvoufázový proces odšťavňování
  • tichý provoz
  • anti drip systém
  • volba sítka na šťávu, smoothie nebo studený dezert

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.