Elektronika

Concept Perfect Air OV1100 bílý odvlhčovač vzduchu

Značka: CONCEPT
Produktová řada: Perfect Air

Odvlhčovač vzduchu OV1100 s kapacitou zásobníku 600 ml je vhodný do místnosti až 15 m². Za den zkondenzuje až 300 ml vody.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

1 499

O produktu: Concept Perfect Air OV1100 bílý odvlhčovač vzduchu

50128642

Úvod

Trápí vás nadměrná vlhkost a s ní spojené plísně v bytě (zvlášť v koupelně), sklepě nebo garáži? Ochraňte své zdraví i majetek pomocí odvlhčovače vzduchu! Model OV1100 zvládne zkondenzovat až 300 ml vody za jediný den. Po naplnění 600 ml nádobky se přístroj automaticky vypne. Hodí se do místností až 15 m². Vyniká moderním designem s LED podsvícením a tichým provozem.

Concept Perfect Air OV1100 odvlhčovač vzduchu5

Zatočte s plísní jednou pro vždy

Nadměrná vzdušná vlhkost v našich domovech způsobuje nejen škody na majetku, ale může ohrozit i naše zdraví. Vyšší vlhkost je ideálním prostředím pro rozvoj plísní, které nám mohou způsobit zdravotní komplikace jako záněty dutin, zánět průdušek či další nemoci dýchacího ústrojí. Pokud Váš byt či sklep trápí plíseň, s největší pravděpodobností je zde vysoká vlhkost. Při hodnotách nad 50 % je odvlhčovač ideálním pomocníkem pro ochranu nejen vašeho zdraví, ale i majetku. Odvlhčovač OV1100 můžete využít také jako pomocníka při sušení vypraného prádla.

LED podsvícení a moderní design

Odvlhčovač se ovládá pomocí jednoho tlačítka na dotykovém panelu. Je vybaven úspornou LED diodou, která ho během provozu jemně zeleně podsvítí. Pokud nechcete, aby vás světlo jakkoli rušilo, můžete ho během provozu kdykoliv vypnout. Odvlhčovač vyniká atraktivním designem, takže perfektně zapadne do každé moderní domácnosti. Díky svému kompaktnímu tvaru nenaruší vzhled místnosti a dokonale splyne s prostředím. Velkou předností tohoto modelu je velmi tichý provoz, který nepřekročí hodnotu 35 dB. S příkonem pouhých 23 W je současně také velmi úsporný na spotřebu energie.

Concept Perfect Air OV1100 odvlhčovač vzduchu4

Hlavní vlastnosti:

  • odvlhčí místnost o velikosti až 15 m²
  • jemné LED podsvícení
  • ideální do koupelny
  • velmi tichý provoz
  • energeticky úsporný

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.