Dentální hygiena

Concept Perfect Smile ZK4030 dentální centrum

Značka: CONCEPT
Produktová řada: Perfect Smile
5.0

Dentální centrum Concept ZK4030 zajistí komplexní péči o zuby, mezizubní prostory i dásně. Kombinace sonického zubního kartáčku a ústní sprchy zajistí zdravé zuby a dásně.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Concept Perfect Smile ZK4030 dentální centrum

50128620

Úvod

Chcete si každý den užívat krásného úsměvu, mít zdravé, bílé zuby a svěží dech? Dentální centrum Concept ZK4030 zajistí komplexní péči o zuby a dásně. Díky kombinaci sonického zubního kartáčku a přístroje pro čištění mezizubních prostor budete mít vše, co ke své každodenní ústní hygieně potřebujete. Pravidelným používáním předejdete tvorbě parodontózy a snížíte zarudnutí a krvácení dásní. Model ZK4030 vyniká kvalitním zpracováním a velkou variabilitou.

Concept ZK4030 dentální centrum8

Sonický kartáček

Sonický kartáček pracuje na principu jemných ultrazvukových vibrací. Hlavice kartáčku vibruje rychlostí 38 000 kmitů za minutu, což je optimální rychlost pro perfektní odstranění zubního plaku a zároveň šetrné ošetření dásní. Rozpohybované štětiny kartáčku se lépe dostanou do mezizubních prostor a skvěle si poradí i se skvrnami na sklovině. Sonické čištění zubů je vhodné prakticky pro každého, včetně osob s rovnátky, korunkami, fazetami, zubními náhradami a osob s citlivými zuby a dásněmi. Výsledkem budou bělejší a zdravější zuby.

5 čisticích režimů a vyměnitelné hlavice

Kartáček je vybaven 5 režimy čištění: CLEAN pro každodenní čištění a efektivní odstranění zubního plaku; SENSITIVE pro šetrné čištění citlivých zubů a dásní, WHITE pro odstranění povrchových skvrn ze zubní skloviny k dosažení zářivě bílého úsměvu, GUM CARE pro účinné čištění dásní a MASSAGE pro jemnou masáž pomocí pulzujících vibrací. Kartáček je vybaven paměťovou funkcí, díky které budete mít s každým novým čištěním automaticky nastavený režim, který jste použili naposledy. Součástí sonického kartáčku jsou 2 typy kartáčové hlavice: DAILY CLEAN pro každodenní čištění a SENSITIVE pro citlivé zuby a dásně. Díky systému nasazení Click-in je vyměníte snadno a rychle jemným zacvaknutím. Abyste zachovali vysokou míru efektivity čištění, doporučujeme hlavice každé 3 měsíce měnit. Kartáček je navíc vybaven inteligentním časovačem, který vám pohlídá délku čištění. Je nastaven na 2 minuty, které pro čištění zubů doporučují zubní lékaři. 

Concept ZK4030 dentální centrum6

Přístroj na mezizubní hygienu

Perfektně doplní vaši každodenní péči o dutinu ústní. Díky vysokému tlaku vody je výrazně efektivnější než běžné mezizubní kartáčky a dentální nitě. Dokonale vyčistí mezizubní prostory, odstraní zubní plak a namasíruje dásně. Pravidelným používáním výrazně snižuje riziko tvorby zubního kazu a kamene, zlepšuje celkový stav dásní a předchází vzniku zánětů. Snadno s ním vyčistíte i těžko přístupná místa. Je vhodný i pro péči o zubní korunky, implantáty, můstky a fixní rovnátka. Ústní sprcha vyniká moderním designem a kompaktním tvarem, díky kterému perfektně padne do ruky. Je vybaven kvalitní Li-Ion baterií, která se dobíjí pomocí bezdrátové indukční nabíječky.

3 režimy čištění a vyměnitelné trysky

Model ZK4020 nabízí 3 režimy čištění: NORMAL pro běžnou péči o ústní dutinu; SOFT pro jemné čištění zubů a dásní a PULSE pro efektivní odstranění zbytků jídla a plaku. Díky LCD displeji budete vždy vědět, jaký režim máte právě zvolený. Součástí základního balení jsou 3 vyměnitelné trysky: NORMAL pomůže s odstraněním zbytků jídla a plaku v ústech; ORTHODONTICS pomůže s odstraněním nečistot v těžko přístupných místech v okolí rovnátek a TONGUE je speciální tryska pro čištění jazyka, která napomáhá k udržení svěžího dechu. Abyste zachovali vysokou míru efektivity čištění, doporučujeme hlavice každých 6 měsíců měnit.

Concept ZK4030 dentální centrum7

Hlavní vlastnosti:

  • dva přístroje pro kompletní péči o váš chrup a dásně
  • sonický kartáček s 5 režimy čištění
  • ústní sprcha se 3 vyměnitelnými tryskami

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.