Concept SM3391 bílý smoothie mixér

Elektronika

Značka: CONCEPT
Univerzální mixér Concept SM3391 s příkonem 700 W zastane práci několika různých spotřebičů. Set obsahuje mixér, chopper s dvojitým nožem, mlýnek na koření a kávu a 3 mixovací nádoby.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

1 699
Dočasně nedostupné

O produktu

50128697

V dnešní rychlé době se většina z nás snaží co nejvíce zkrátit čas strávený v kuchyni. Jednou z cest, jak si ulehčit práci, je univerzální mixér Concept SM3391, který zastane práci hned několika různých spotřebičů: klasického mixéru, smoothie makeru, mlýnku na kávu a sekáčku. S příkonem 700 W si během chviličky připravíte skvělé pomazánky, přesnídávky, smoothie, koktejly, nasekáte ořechy, nadrtíte led nebo umelete kávu, mák i koření.

Silák ve své kategorii

Mixér SM3391 se může pochlubit příkonem 700 W, což z něho v jeho kategorii dělá nepřemožitelného siláka. Zaručí vám neobyčejně jemné, až sametové pokrmy jako smoothie, krémové polévky či omáčky, které se bude doslova rozplývat na jazyku. Nezanechává žádné kousky surovin, takže jej ocení speciálně maminky při přípravě dětských kašiček nebo přesnídávek.

Concept SM3391 bílý smoothie mixér8

Bezpečnost nade vše

Pro maximální bezpečnost během užívání má smoothie maker integrovanou bezpečnostní pojistku, která nedovolí spustit mixér, pokud není správně nasazená lahev. Dokonalý komfort zajišťuje samotný povrch mixéru. Spodní část spotřebiče je vyrobena ze speciálního pogumovaného materiálu, díky kterému se během provozu nehne z místa. Lahev mixéru je vybavená protiskluzovým pásem, který vám zajistí komfort při manipulaci s ní.

Chopper a mlýnek

Ulehčete si práci v kuchyni díky praktickému chopperu – nádobě se dvojitým mixovacím nožem. S ním si můžete připravit pomazánky, přesnídávky, majonézy, nadrtit led a ořechy, dokonce i nasekat maso. Další možností je využití mlýnku, který umele kávu jemně nebo nahrubo – záleží jen na vás a délce mletí. Kromě zrnkové kávy pohodlně zvládne různé druhy ořechů, koření, bylin, máku. To vše díky speciálnímu tříštivému noži.

Smoothie maker

Je to tak jednoduché! Prostým pootočením nádoby umístěné v mixéru spustíte výrobu lahodného smoothie. Tritanová lahev slouží přímo k mixování a poté jednoduše vyměníte nože za víčko a můžete vyrazit do práce, do školy nebo třeba do fitka. Víčko je navíc vybavené poutkem a speciálním dvojitým těsněním, takže nemusíte mít obavy, že se vám nápoj vylije do kabelky nebo batohu. Lahev také skvěle sedí do držáku na nápoje v autě a skvěle se z ní pije i během chůze. Zajisté oceníte, že k mixéru dostanete sadu hned tří lahví – dvě o objemu 570ml a jednu menší, 400 ml.

 

Tritanový materiál je BPA free

Nádoba mixéru je vyrobená z tritanu, plastu, který nese označení BPA free. To znamená, že neobsahuje zdraví škodlivé bisfenoly. BPA, neboli Bisfenol A je organická sloučenina, která se používá při výrobě plastů. Je to nebezpečná chemická látka, která může způsobit spoustu zdravotních potíží. Tritan je moderní materiál, který je má všechny výhody skla, ale ve srovnání se ním je lehký a odolný. Díky své odolnosti vůči teplu neuvolňuje žádné škodlivé látky do vašeho nápoje či pokrmu, navíc je odolný proti rozbití nebo poškrábání. Tritan je nejen bezpečný pro vaše zdraví, ale dá se biologicky rozložit, a tím pádem nezatěžuje životní prostředí.

Hlavní vlastnosti:

  • set obsahuje: mixér, chopper 1,2 litru, mlýnek, 3 mixovací nádoby
  • příkon 700 W
  • hlučnost 80 bD
  • funkce PULSE
  • nádoby jsou vyrobené z tritanu (BPA free)
  • bezpečnostní pojistka
  • snadná údržba a čištění

Concept SM3391 bílý smoothie mixér5


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.