Concept SM3500 smoothie mixér

Elektronika

Značka: CONCEPT
Mixér Concept SM3500 disponuje 6 sekacími noži, 3 programy, skleněnou nádobou o objemu 1,8 l a filtrem na zachycení zrníček pro dokonale hladké smoothie.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
2 199

O produktu

50128698

Oblíbili jste si lahodná ovocná, zeleninová či mléčná smoothie? Zapomeňte na složité mixování tyčovým mixérem a usnadněte si jejich přípravu Smoothie mixérem Concept SM3500. S příkonem 1300 W, který zvládne až 26 000 otáček za minutu, a 6 sekacími noži bude příprava nápoje či pokrmu otázkou několika vteřin. Mixér je vybavený 3 programy, praktickým filtrem na zachytávání zrníček a skleněnou nádobou o objemu 1,8 litru. Mixér SM3500 se velice snadno a intuitivně ovládá díky třem přednastaveným funkcím: SMOOTHIE pro přípravu lahodných ovocných a zeleninových nápojů plných vitamínů, ICE CRUSH pro drcení ledu a AUTO CLEAN pro snadné a rychlé čištění spotřebiče. Rychlost mixování můžete plynule regulovat pomocí otočného tlačítka.

Concept SM3500 smoothie mixér6

Kvalita a bezpečnost na prvním místě

Mixér je vybaven ochranou proti přehřátí a bezpečnostní pojistkou, díky které máte jistotou, že se vám omylem nespustí bez správně usazené nádoby a víka. Je opatřen protiskluzovou ochranou pro maximální stabilitu během práce. Součástí víka je integrovaná odměrka. Po jejím vyjmutí získáte otvor, kterým můžete doplnit suroviny v okamžiku, kdy je mixér vypnutý, aniž byste museli odejmout celé víko.

Skleněná nádoba 1,8 l a filtr na zrníčka

Nádoba mixéru má objem 1,8 litru, takže v ní pohodlně připravíte nápoje pro celou rodinu nebo třeba na dětskou oslavu. Je zpracovaná z kvalitního skla, které je odolné vůči vysokým teplotám a nezachycuje pachy ani chutě. Pro váš maximální požitek z domácího smoothie je mixér vybaven chytře vymyšleným filtrem na zachytávání zrníček. Vkládá se přímo do nádoby mixéru a během mixování oddělí i ta nejjemnější zrníčka z ovoce jako jsou jahody, kiwi, maliny apod., které by bez použití tohoto filtru zůstaly ve vašem nápoji. 

Concept SM3500 smoothie mixér5

Hlavní vlastnosti:

  • výkonný mixér s filtrem na zrníčka
  • plynulá regulace rychlosti
  • sekací nůž se šesti noži
  • funkce: SMOOTHIE, ICE CRUSH, AUTO CLEAN
  • skleněná nádoba s objemem 1,8 litru
  • rychlost: 26 000 otáček za minutu
  • příkon: 1 300 W

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.