Concept SO2041 sušička ovoce digitální

Elektronika

Značka: CONCEPT
Digitální sušička ovoce Concept SO2041 vás potěší rychlostí sušení a snadnou údržbou. Nabízí funkci časovače i plynulé nastavení teploty.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

1 999

O produktu

50128711

Nekupujte velmi drahé sušené produkty v obchodě – navíc s kdovíjakými přísadami. Připravte si v pohodlí domova vlastní sušené ovoce, maso, zeleninu, houby, bylinky, květiny, ale třeba i semínka nebo ořechy. Můžete mít jistotu, že jíte jen to, co jste si sami připravili, a ještě ušetříte. Sušička ovoce Concept SO2041 vás mile překvapí svou rychlostí, které dosahuje díky příkonu 500 W. Disponuje 7 sušicími platy a silikonovou formou na výrobu domácích müsli tyčinek. Díky hranatému tvaru je navíc velmi skladná. Integrovaný ventilátor se speciálně tvarovanými průduchy je zárukou dokonalého výsledku. Vaše úroda bude dokonale usušena, a to ve všech patrech sušičky.

Concept SO2041 sušička ovoce digitální7

Jednoduchá obsluha

Obsluha sušičky SO2041 je díky digitálnímu ovládání velmi jednoduchá a intuitivní. Dle vaší aktuální potřeby a druhu sušených potravin zvolíte teplotu v rozmezí od 35 do 70 °C. Sušička je vybavena časovačem, který lze nastavit až na 48 h, takže budete mít sušení plně pod kontrolou. Po uplynutí nastavené doby sušení se sušička sama vypne. Díky silikonové formě na domácí musli tyčinky si můžete tyto zdravé svačinky připravit i doma podle vlastní chuti. Fantazii se meze nekladou a výsledek ocení celá rodina.

Praktická údržba

Už se nemusíte rozhodovat, zda sušit své oblíbené potraviny a trápit se pak s drhnutím zaschlých zbytků z plechů či táců. Součástí příslušenství sušičky Concept je 7 transparentních sušících plat, které můžete mýt v myčce

Concept SO2041 sušička ovoce digitální4

Hlavní vlastnosti:

  • sušička ovoce, zeleniny, masa atd.
  • rychlé a rovnoměrné sušení
  • individuální nastavení teploty a času sušení
  • automatické vypnutí po dosušení
  • snadné čištění a údržba

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.