Concept TN4820 černý tyčový mixér s chopperem

Elektronika

Značka: CONCEPT
5.0
Tyčový mixér Concept TN4820 umí nejen mixovat, ale také šlehat nebo sekat. Má příkon 600 W a funkci turbo pro dosažení maximálního výkonu.
Skladem na e-shopu
1 199

O produktu

50128703

Všestranný pomocník do vaší kuchyně Concept TM4820 zastane nejen práci klasického tyčového mixéru, ale také šlehače a sekáčku. Disponuje příkonem 600 W a plynulou regulací rychlosti včetně tlačítka TURBO pro dosažení maximálního výkonu. Díky ergonomické rukojeti se s ním skvěle pracuje. Všechny součásti mixéru, které přichází do kontaktu se surovinami, jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli.

Concept TN4820 černý tyčový mixér s chopperem7

Tři možnosti využití

Tyčový nástavec s kvalitními nerezovými noži rozmixuje téměř cokoliv. Během chvilky s ním připravíte lahodné mléčné koktejly, osvěžující smoothies, domácí majonézu nebo dětské příkrmy. Můžete s ním mixovat i horké polévky a omáčky přímo v hrnci, čímž ušetříte spousty času i špinavého nádobí, a můžete je ještě za tepla podávat. Pomocí nástavce na šlehání pro vás bude hračkou výroba domácí šlehačky, sněhu z bílků, lehkých těst na přípravu palačinek nebo piškotových dezertů. Součástí tyčového mixéru je praktický 600 ml chopper, který je vybavený vlastními nerezovými noži. Snadno si poradí i s tvrdšími potravinami, takže je vhodný na sekání masa, sýrů, zeleniny, ořechů a zvládne dokonce i drcení ledu třeba do vašeho oblíbeného drinku.

Hlavní vlastnosti:

  • odnímatelná nerezová noha
  • ergonomický tvar rukojeti
  • nerezové nože
  • plynulá regulace rychlosti
  • tlačítko s TURBO rychlostí
  • snadné čištění včetně možnosti mytí určených částí v myčce nádobí
  • příslušenství: chopper 600 ml, nerezová šlehací metla, mixovací nádoba 600 ml

Concept TN4820 černý tyčový mixér s chopperem6


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.