Elektronika

Concept VP6110 ICONIC Animal Smart Tyčový vysavač 2v1

Značka: CONCEPT
  • Tyčový vysavač Concept VP6110 2v1 ICONIC Animal Smart nabízí vysoký sací výkon, dlouhou výdrž a flexibilní využití. Na jedno nabití vydrží až 40 minut práce a díky PET kartáči je ideální volbou pro majitelé zvířecích mazlíčků.
4 999

O produktu: Concept VP6110 ICONIC Animal Smart Tyčový vysavač 2v1

50143365

Úvod

* Pravidla akce naleznete v záložce Příbalový leták.

Moderní domácnost si zaslouží moderní úklidová řešení. Tyčový vysavač Concept VP6110 2v1 ICONIC Animal Smart se stane univerzálním pomocníkem do každé domácnosti. Nabízí vysoký sací výkon, dlouhou výdrž a flexibilní využití. Zastane práci tyčového i ručního vysavače a pohodlně s ním vysajete veškeré tvrdé podlahy i koberce. Díky PET kartáči je ideální volbou pro majitelé zvířecích mazlíčků. Lehká konstrukce a ergonomická rukojeť zajišťuje velmi snadnou ovladatelnost. V základní výbavě vysavače jsou 2 kartáče. Carpet kartáč je tvořený kombinací štětin a gumových lamel a je vhodný na všechny druhy podlah včetně koberců. Pokud ve vaší domácnosti převládají tvrdé podlahy, zvolte HardFloor kartáč. Díky měkkému povrchu se speciálními vlákny je velice šetrný k vašim podlahám a dokáže zachytit až 3x více nečistot včetně miniaturních částic.

Concept VP6110 ICONIC Animal Smart Tyčový vysavač 2v13

Chytře vymyšlená podlahová hubice a ruční vysavač

Podlahová hubice SMART je opatřena vlastním pohonem a flexibilním zvedacím nárazníkem. Díky tomu dosáhnete vysoce efektivního úklidu za mnohem kratší dobu. Během vysávání tvrdých podlah doporučujeme nárazník zvednout, aby si vysavač lépe poradil i s většími nečistotami. Na koberci nechte nárazník dole, snížíte tak únik vzduchu a dosáhnete lepších výsledků. Concept VP6110 disponuje odnímatelnou ruční jednotkou, kterou oceníte především při drobném úklidu například interiéru auta, pohovky, kuchyňské linky nebo třeba klávesnici. S použitím teleskopické trubky vysajete pohodlně i pavučiny u stropu.

PET kartáč a malý turbokartáč si skvěle poradí se zvířecími chlupy

Součástí základní výbavy je i chytře vymyšlený PET kartáč na šetrné ošetření kůže a srsti vašeho domácího mazlíčka. Hlavní výhodou je, že jedním tahem vyčešete a zároveň i vysajete všechny přebytečné chlupy bez zbytečného nepořádku. Údržba kartáče je velmi jednoduchá. Pro odstranění vyčesaných chlupů stačí stisknout tlačítko pro zatažení štětin a uvolněná srst bude následně vysáta. Využít můžete i turbokartáč, který vysává a kartáčuje současně, takže si perfektně poradí s chlupy na sedačce, kobercích i v interiéru auta.

Concept VP6110 ICONIC Animal Smart Tyčový vysavač 2v12

3 pracovní režimy vč. AutoBoost s automatickým uzpůsobením sací síly

Tyčový vysavač disponuje 3 režimy: Low, AutoBoost a High, které můžete měnit podle typu vysávaného povrchu přímo na rukojeti vysavače. Nízký výkon je vhodný na tvrdé podlahy, vysoký na úklid koberců. AutoBoost je plně automatický režim, při kterém vysavač sám rozpozná míru znečištění a tomu uzpůsobí sací výkon. Vysoký sací výkon je zásluhou BLDC motoru, který je tišší, spolehlivější, energeticky úspornější a má delší životnost než běžné motory. Díky inteligentnímu světelnému senzoru vám žádné smítko neunikne. Jakmile podlahová hlavice detekuje tmu, automaticky se rozsvítí. Pohodlně tak uklidíte i pod nábytkem nebo v jiných tmavých koutech vaší domácnosti.

Vyjímatelná baterie s dlouhou výdrží

Aku vysavač VP6110 vám poskytne naprostou volnost pohybu během úklidu. Během práce vás nebude obtěžovat žádný kabel, takže můžete uklízet bez omezení. V těle vysavače je umístěna vyjímatelná Li-Ion baterie s kapacitou 2500 mAh, která se vyznačuje velkou výdrží a dlouhou životností. Na jedno nabití můžete uklízet až 40 minut (při použití v režimu Low), takže s ním pohodlně vysajete celý byt. Vysavač můžete nabíjet dvěma způsoby: samostatně připojením napájecího adaptéru přímo do těla vysavače nebo přes nástěnný držák. Plné dobití trvá 3-4 hodiny.

Rychlá a jednoduchá údržba

Celé tělo vysavače je plně rozložitelné a omyvatelné. Prachová nádoba disponuje objemem 0,5 l a její čištění je velmi rychlé a hygienické. Po jejím naplnění stačí jednoduše zmáčknout tlačítko a prach je rázem venku, aniž byste se museli samotné nádoby dotknout. Tyčový vysavač je vybaven kvalitním HEPA filtrem 13, což ocení zejména alergici a rodiny s malými dětmi. Díky senzoru znečištění filtru budete přesně vědět, kdy je nutná jeho výměna, aby vám vysavač dlouho a efektivně sloužil.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoce účinný na všech podlahových krytinách
  • kvalitní BLDC motor
  • Smart Floor Head se dvěma kartáči (Hardfloor pro tvrdé podlahy + Carpet na koberce)
  • automatické rozsvícení ve tmě
  • 3 pracovní režimy: Low, AutoBoost (automatické navýšení sacího výkonu), High
  • senzor znečištění filtru
  • indikátor stavu baterie
  • příslušenství v sadě: malý turbokartáč, PET kartáč + hadice, Krátká štěrbinová hubice s kartáčkem, dlouhá štěrbinová hubice, napájecí adaptér, držák na zeď

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.