Condurango 750 ml

Doplněk stravy

Condurango je sladové víno na podporu správného trávení. Obsahuje extrakt z kůry popínavé tropické liány Marsdenia Condurango.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50002924

Condurango je sladové víno. Obsahuje extrakt z kůry popínavé tropické liány Marsdenia condurango. Má vyváženou chuť, která připomíná portské víno. Doporučujeme ho pít při teplotě 16 – 20 °C.

Condurango je vyráběno dle původní receptury, zraje v klasických dubových sudech. Originální recepturu Conduranga vyvinuli zakladatelé firmy, bratři Svatkové, již v roce 1897. Tehdy se jejich pražská továrna nazývala První kvasírny a sklepy maltonových vín Praha Smíchov. V jejich původních prostorách i sklepích se tradiční sladová vína vyrábí dodnes. Condurango® je vyrobeno ze sladového vína obohaceného o extrakt z kůry jihoamerické liany Marsdenia Condurango.

Složení:
Sladové víno, cukr, condurangový extrakt (8%), barvivo: karamel, konzervant: oxid siřičitý. Obsahuje min. 12% obj.alkoholu
 
Energetická hodnota 100ml (104,5g) Conduranga: 254 kJ (61 kcal).
Obsah živin ve 100ml: bílkoviny <0.3 g/100ml, sacharidy 10,5 g/100ml, tuky <0,10 g/100ml.

Upozornění:
Ukládejte mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti či těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Případný sediment není na závadu.

Doporučené dávkování:
Užívejte 1-4x denně po 50 ml. Max. denní dávka je 200 ml. Doporučeno pít jako aperitiv (před jídlem) nebo jako chutný digestiv (po jídle).Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.