Doplněk stravy

CoOmega Generica 30+15 kapslí navíc

Značka: GENERICA

CoOmega Generica obsahuje 60 mg koenzymu Q10 a vysoce koncentrovaný rybí tuk (EPA/DHA). Tato kombinace přispívá k udržení celkové dobré kondice, ke zvýšení vitality a kladně působí na životní energii.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: CoOmega Generica 30+15 kapslí navíc

50070839

Koenzym Q10 Koenzym Q10 60 mg je solubilizovaná forma látky. Měkké želatinové kapsle obsahující koenzym Q10 v olejové formě zaručují vysokou biologickou dostupnost účinné látky. Použitý koenzym je získaný fermentační cestou, což je přirozený biologický proces. Takto získaný koenzym je identický s koenzymem přítomným v organismu. Použitá surovina tak neobsahuje žádné nefyziologické cis-izomery, které se často nacházejí v synteticky vyráběných surovinách nízké kvality, jež se obvykle vyrábějí z tabákových listů.

3-omega rybí tuk 3-omega mastné kyseliny pomáhají udržet zdravý krevní tlak. Mezi 3-omega mastné kyseliny patří kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová.

Kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová přispívají ke správné funkci srdce (Příznivý účinek se dosáhne při denním příjmu 250 mg EPA a DHA.).

Doporučené dávkování: 1 kapsli denně, zapít dostatečným množstvím vody

Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Balení: 45 kapslí

Zdroj: www.generica.sk/cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.