844 909 909|info@drmax.cz

Nakupujete na Vánoce? Přečtěte si o Garanci doručení do Vánoc

Da Shanzha Wan doplněk stravy  大山楂丸 90g

Da Shanzha Wan doplněk stravy  大山楂丸 90g

50096487
Doplněk stravy
Více o legislativě
219 Kč 438 Kč 243 Kč / 100 g

Doplněk stravy

Podrobné informace o produktu

Název: Da Shanzha Wan doplněk stravy  大山楂丸

Interní skupina: pro srdce a nervy díky obsahu hlohu obecného    

Složení a vztah ke zdraví dle EFSA

- hloh obecný - plod: normální funkce nervové a oběhové soustavy; relaxační účinek - napomáhá usínání; normální činnost srdce -  transport kyslíku  - oběh;

- ječmen obecný – plod: antioxidant; normální funkce jater a žlučníku

- med

Přídatná látka: sacharóza   

Dávkování: doporučená denní dávka je 1-2 žvýkací kapsle (rozdělit na kousky nechat rozmělnit v ústech) 1x – 3x denně

Specifikace balení: 10 kapslí po 9g

Čistá hmotnost potraviny: 90g/ balení

 

Zajímavosti o produktu (níže uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně)

Hloh byl po staletí využíván v lidovém léčitelství jako lék na nemoci srdce. První písemné zmínky o využívání hlohu se datují do roku 1305, kdy se hloh doporučoval na léčbu dny. Jiné prameny lidového léčitelství doporučují používat hloh jako prostředek pro léčbu srdečních onemocnění. Křesťané věří, že hloh symbolizuje pannu Marii, ačkoli byl dlouhou dobu považován i za symbol nezdaru, protože jeho větve byly použity pro vytvoření Ježíšovy trnové koruny.

Droga rozšiřuje věnčité tepny, působí proti angině pectoris, všeobecně zlepšuje krevní oběh, působí antiskleroticky. Hloh se nejčastěji používá ke zmírnění bolestí v hrudníku, k zastavení srdeční arytmie a pro snížení krevního tlaku. Zvláště u starších lidí dokáže zlepšit činnost srdečního svalu a jeho zásobení krví a schopnost srdce pumpovat krev do cév. Avšak má také zároveň na srdce sedativní účinek.

Lidé s lehčími srdečními onemocněními mohou hloh užívat, avšak u každého srdečního onemocnění je vždy třeba lékařského vyšetření pro případ nutnosti užívat léky. Zvýšené opatrnosti je třeba dbát při současném užívání léků na srdeční nedostatečnost.

Hloh může být užíván po prodělaném infarktu myokardu, protože usnadňuje zásobování srdečního svalu krví a regeneruje cévy. Zklidňuje srdeční neurózu, snižuje otoky srdečního i ledvinového původu, tlumí a harmonizuje srdeční arytmie. V některých případech pozitivně ovlivňuje klimakterické potíže a závratě.

Tyto informace jsou poskytnuty Ústavem léčivých a aromatických rostlin Zahradnické fakulty

Korvinovy univerzity v Budapešti (Departement of Medicinal and Aromatic Plants, Faculty of Horticultural Sciences, Corvinus University of Budapest). Údaje vykazují vysoký vědecký standard

Uchovávání: Uchovávejte v původním balení při pokojové teplotě (do 25° C), na suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla a mimo dosah dětí!!!

Upozornění: Nepoužívejte tento doplněk stravy jako náhradu za zdravou pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Tento přípravek není určen pro děti.

 

Parametry produktu

Pro koho Dospělí Forma Kapsle
EAN 6904579660228

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.