Dárkový balíček CLINIC WAY 1º (denní krém 50ml, noční krém 30ml, sérum 30ml)

Kosmetika

Dárkový set obsahuje Clinic Way denní krém + noční krém + sérum pro ženy 30+.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50097380

1.stupeň péče proti vráskám pro ženy ve věku 30+.

Denní krém účinně chrání před procesy vedoucími k tvorbě mimických vrásek a redukuje již existující vrásky. SPF 15.

Aktivní složky:
Kyselina hyaluronová – zajišťuje správnou hydrataci pokožky tím, že na jejím povrchu vytvoří ochrannou vrstvu bránící ztrátě vody. Vzhledem ke schopnosti vázat velké množství vody udržuje potřebnou hydrataci tkání, vyplňuje prostory mezi kolagenními vlákny, a zajišťuje tak pružnost a pevnost kůže.

Revoluční REAKTIVÁTOR OBNOVY POKOŽKY FGF1 LMS™ s unikátní transdermální doručovací TECHNOLOGIÍ LIPO-SPHERE – zabraňuje procesu stárnutí pokožky obnovením regeneračních schopností a možnosti sebeobnovy ve třech vrstvách kůže.

Aqua Calcis – vápenná voda zařazená na seznamu léčiv díky svým antiseptickým a zklidňujícím vlastnostem a schopnosti zmírnit podráždění.

PROKÁZANÁ ÚČINNOST: okamžitá hydratace (96%*) a vyhlazení (93%*), zlepšení elasticity pokožky (86%*), redukce mimických vrásek o 17%*.
*Výsledky testů in vivo ve Vědeckém a výzkumném centru Dr. Ireny Eris.

 

Noční krém účinně chrání před procesy vedoucími k tvorbě mimických vrásek a redukuje již existující vrásky.

Aktivní složky:
Reaktivátor obnovy pokožky FGF1 LMS™ s jedinečnou transdermální doručovací technologií LIPO-SPHERE – potlačuje proces stárnutí kůže reaktivací regeneračních schopností a schopnosti sebeobnovy ve třech stupních.

Komplex hyaluronátu – díky speciálním mikrosférám proniká do hlubších vrstev kůže, kde vstřebává vodu, čímž zvětšuje svůj objem s dvojím efektem: vyplní vrásky zevnitř a vyhladí povrch kůže. Dokonale váže vodu, takže intenzivně hydratuje kůži a její hlubší vrstvy.

Aqua Calcis – vápenná voda zařazená na seznamu léčiv díky svým antiseptickým a zklidňujícím vlastnostem a schopnosti zmírnit podráždění.

PROKÁZANÁ ÚČINNOST: zlepšení hydratace pokožky, pružnosti a vyživení (84%*), pětinásobný nárůst vyživení pokožky*, zlepšení celkového stavu pokožky o 27%*, redukce mimických vrásek o 23%*. *Výsledky testů in vivo ve Vědeckém a výzkumném centru Dr. Ireny Eris.

 

Dr Irena Eris Clinic Way 1°+ 2° vyhlazující sérum proti vráskám (Hypoallergenic, Hyaluronic Smoothing) 30 ml z kategorie Pleť značky Dr Irena Eris
- speciální péče o pleť
- doporučené denní použití
- denní a noční péče
- okamžitě obnoví hustotu a pružnost pokožky
- ideální pro ženy ve věku 30 a 40+

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.