Potraviny a nápoje

Nupreme Na zahřátí dárkový balíček

Značka: NUPREME

Dárkový balíček s nápoji pro chladné zimní dny. Ajurvédský poklad Golden Mylk a kakaový nápoj s macou a si můžete dochutit kokosovým cukrem a vyladit kouskem kokosového oleje.

539

O produktu: Nupreme Na zahřátí dárkový balíček

50123439

Úvod

Dárkový balíček s hřejivými nápoji pro chladné zimní dny. Ajurvédský poklad Golden Mylk s kurkumou a kakaový nápoj s macou a si můžete dochutit kokosovým cukrem a vyladit k dokonalosti kouskem kokosového oleje. Nupreme Na zahřátí obsahuje Nupreme BIO Kokosový olej 500 ml, Nupreme BIO Kokosový cukr 250 g, Nupreme BIO Maca Choco Latté 100 g a Nupreme BIO Golden Mylk 80 g. Vše zabalené v kartonu s přelepkou a uložené na dřevité vlně.

Co v balíčku najdete?

  • Nupreme BIO Kokosový olej: 100 % přírodní panenský olej z kokosové dužiny v BIO kvalitě. Kokosový olej je velmi stabilní a odolný vůči vyšším teplotám, které snáší bez přepalování. Proto je jeho použití výhodné při tepelné úpravě potravin – vaření, pečení či smažení. Je bohatý na mastné kyseliny a neobsahuje cholesterol. Využívá se pro přípravu dezertů, dresingů či pomazánek ve studené kuchyni. Přidáte-li dvě polévkové lžíce do smoothies zvýšíte přísun energie, a navíc podpoříte vstřebávání některých vitaminů z ovocných či zeleninových složek.

  • Nupreme BIO Kokosový cukr: Kokosový cukr se získává z ručně nasbíraného nektaru z okvětí kokosových palem. Zahřátím nektaru se tvoří karamel, který se drtí na zlatavé krystalky. Takovýto cukr si uchovává maximum původních živin zvláště minerálních látek. Kokosový cukr můžete využít jako běžný rafinovaný cukr: k oslazení nápojů, při pečení moučníků či přípravě sladkých dezertů. Jeho hlavní předností je nízký glykemický index.

  • Nupreme BIO Maca Choco Latté: Osvěžující nápoj vytvořený z BIO maca, BIO raw kakaa se špetkou skořice a jemně oslazený kokosovým cukrem. Maca je rostlina, která Vás podpoří ve Vašich denních aktivitách. Podporuje vitalitu a vytrvalost. Přispívá k fyzickému a duševnímu zdraví.

  • Nupreme BIO Golden Mylk: Směs koření inspirovaná ajurvédskou medicínou. Kurkuma, pepř a zázvor podporují dobré trávení. Kurkuma a zázvor povzbuzují náš imunitní systém. Skořice, pepř a zázvor jsou přírodními antioxidanty, to znamená, že pomáhají chránit buňky před poškozováním volnými radikály.


Složení

  • Nupreme BIO Kokosový olej 500 ml: 100 % přírodní kokosový olej v BIO kvalitě z kontrolovaného ekologického zemědělství.
  • Nupreme BIO Kokosový cukr 250 g: 100% kokosový cukr v BIO kvalitě.
  • Nupreme BIO Maca Choco Latté 100 g: BIO Maca prášek (37%), BIO Kakaový prášek (37%), BIO Kokosový cukr, BIO Skořicový prášek. Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, arašídů a sezamu.
  • Nupreme BIO Golden Mylk 80 g: BIO kurkumový prášek, BIO skořicový prášek, BIO černý pepřový prášek, BIO zázvorový prášek. Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, arašídů a sezamu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.