Darphin Stimulskin Plus Lift regenerační komplex 6x5 ml

Kosmetika

Značka: DARPHIN
Dopřejte své pleti luxus, který si zaslouží. Regenerační komplex zpevňuje a intenzivně vypíná pleť, vyhlazuje vrásky a linky a bojuje proti pigmentaci.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
7 112 ušetříte 1 778 Kč

Původní cena 8 890 Kč sleva 20%

O produktu

50094460

To nejlepší z programu STIMULSKIN PLUS 3D pro ideální 30 denní intenzivní kúru: najdete v ní dobře známé účinné látky své luxusní produktové řady v ještě vyšší koncentraci pro vysoce intenzivní viditelnou kúru proti stárnutí. Toto složení pleť okamžitě rozzáří a vypne, a zároveň podporuje buněčnou obnovu, čímž působí proti viditelným známkám stárnutí. Objevte díky této jedinečné luxusní péči proti stárnutí pro svoji pleť nové mládí.

Typ pleti: Všechny

Stav pleti: Ztráta pevnosti, ztráta elasticity, linky a vrásky, pigmentové skvrny

Určeno pro: Ochabování pleti, ztráta pružnosti, vrásky a linky, mdlá pleť bez života. Unavená pokožka, hlavně v době měnících se ročních období

Účinky:
Složení tohoto koncentrátu STIMULSKIN PLUS’ ve spojení s novými průlomovými složkami okamžitě dodává pleti přirozenou zář a pocit okamžitého vypnutí. V průběhu jednoho měsíce umožňuje podpořit buněčnou obnovu pleti.

Zaměřuje se na následující účinky:

  • viditelně zpevňuje a intenzivně vypíná pleť
  • dodává jí vyšší pružnost a elasticitu
  • vyhlazuje linky a vrásky
  • zjasňuje a redukuje vzhled pigmentových skvrn
  • zlepšuje texturu pleti a hydratuje
  • chrání před škodlivými vlivy okolního prostředí

Klíčové látky: Oligopeptid, deepsane, výtažek z krevelu, jádra sladkých mandlí, acetylglukosamin, výtažky z řas, Arabidopsis thaliana.

Výsledky produktu:
- dodává pleti okamžitou zář a pocit vypnuté pleti
- viditelný vypínací a zpevňující účinek
- kontury obličeje jsou vymodelované a výraznější
- vrásky a linky jsou vyhlazeny
- pleť je jasnější, jednotnější a září
- textura pokožky je hladší a pružná
- pleť je odpočatá a uvolněná

Kdy použít: Nanášejte denně po dobu 30 dnů. Každá ampulka vystačí na dobu 5 dnů a umožní použití 2x krát denně, ráno a večer.

RÁNO: Po vyčištění a tonizaci naneste na obličej a krk množství odpovídající dvojitému obsahu kapátka. Následně použijte vhodný krém.

VEČER: Na obličej a krk naneste množství odpovídající dvojitému obsahu kapátka, poté naneste aromatickou péči a následně vhodný krém. Tento produkt může nahradit sérum, lze jej ale také používat celoročně.

Balení: 6x5ml


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.