Darphin Stimulskin Plus Lift regenerační komplex 6x5 ml

Kosmetika

Značka: DARPHIN
Darphin Stimulskin Plus Lift regenerační komplex zpevňuje a intenzivně vypíná pleť, vyhlazuje vrásky a linky a bojuje proti pigmentaci.
Skladem na e-shopu
8 490

O produktu

50094460

Darphin Stimulskin Plus Lift regenerační komplex je součástí řady STIMULSKIN PLUS 3D a hodí se pro na 30denní intenzivní kúru. Přípravek v sobě ukrývá dobře známé účinné látky v ještě vyšší koncentraci a působí proti ztrátě pevnosti, ztráta elasticity, vráskám a pigmentovým skvrnám. Po použití se pleť okamžitě rozzáří a vypne. Komplex zároveň podporuje buněčnou obnovu, čímž působí proti viditelným známkám stárnutí. 

Výsledky

  • viditelně zpevňuje a intenzivně vypíná pleť
  • dodává jí vyšší pružnost a elasticitu
  • vyhlazuje linky a vrásky
  • zjasňuje a redukuje vzhled pigmentových skvrn
  • zlepšuje texturu pleti a hydratuje
  • chrání před škodlivými vlivy okolního prostředí

Složení

Oligopeptid, deepsane, výtažek z krevelu, jádra sladkých mandlí, acetylglukosamin, výtažky z řas, Arabidopsis thaliana.

Použití

Nanášejte denně po dobu 30 dnů. Každá ampulka vystačí na dobu 5 dnů a umožní použití 2x krát denně, ráno a večer. Ráno: Po vyčištění a tonizaci naneste na obličej a krk množství odpovídající dvojitému obsahu kapátka. Následně použijte vhodný krém. Večer: Na obličej a krk naneste množství odpovídající dvojitému obsahu kapátka, poté naneste aromatickou péči a následně vhodný krém. Tento produkt může nahradit sérum, lze jej ale také používat celoročně.

O značce

Francouzská dermokosmetika DARPHIN nabízí intenzivní individualizovanou péčí. Zaměřuje se na konkrétní typ pleti v závislosti na jejím stavu, věku, způsobu života i klimatu. Základní suroviny produktů se získávají z ekologicky nezávadných oblastí a zpracování probíhá pomocí nových a šetrných technologií. Trojdimenzionální koncept podle dermatologa Pierra Darphina zahrnuje synergické působení rostlinných sér, esenciálních olejů a ochranných krémů najdete v každé řadě této luxusní značky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.