Dermedic Oilage Anti-Ageing noční krém pro obnovu hustoty pleti 50 g

Kosmetika

Značka: DERMEDIC
Obnovuje pevnost a pružnost pleti, pomáhá redukovat vrásky a odstraňuje známky únavy. Vitamíny A, E a D spolu s fytohormony hluboce vyživují pokožku.
Skladem na e-shopu
439

O produktu

50118486

Nevzdávejte boj s časem a vyzkoušejte noční krém, který byl vytvořen pro pleť s viditelnými známkami stárnutí. Obsahuje inovativní komplex TriOleum proti perimenopauzálnímu stárnutí pokožky. Kombinuje sójové isoflavony s olejem z pupalky a avokádem a viditelně omlazuje a regeneruje pokožku. Dermedic Oilage Anti-Ageing noční krém obnovuje pevnost a pružnost pleti, pomáhá redukovat vrásky a odstraňuje známky únavy. Patentovaný komplex Reforcyl® na bázi gynostemmy a L-glutaminu obnovuje soudržnost bariérové ​​vrstvy kůže. Vitamíny A, E a D přírodního původu spolu s fytohormony působí proti oxidaci buněčných lipidů. Hluboce vyživují pokožku, chrání její integritu a zvyšují schopnost zadržovat vodu.

Výsledek:

  • obnovuje hutnost a pružnost pleti
  • hluboce vyživuje pokožku a poskytuje hydrataci
  • pomáhá redukovat vrásky a odstranit známky únavy
  • vhodný pro citlivou pokožku
  • nekomedogenní

Složení

Sojový olej, hyaluronát sodný, extrakt ze sojových bobů, avokádový olej, pupalkový olej, extrakt z cistu šedavého, extrakt z ženšenu jižního, extrakt z mrkve, betakaroten, výtažek z kamejky lékařské.

Použití

Používejte každý večer na pečlivě vyčištěnou pleť tváře, krku a dekoltu. 

O značce

Zkušenosti dermatologů jsou základním kamenem značky Dermedic, která je odborníkem na speciální péči o citlivou pleť. Zpracování receptur probíhá za využití globálních technologií a nejnovějších trendů v dermatologii.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.