DETOX Deotic 30 500 ml

Doplněk stravy

DETOX Deotic 30 je vytvořen z 30 bylin se synergickým účinkem. Obsahuje extrakt z rostliny Manayupa, která podporuje činnost jater.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
865

Cena za 100 ml: 173 Kč

O produktu

50107220

Přípravek DETOX Deotic 30 500 ml je vytvořen z 30 bylin v přesně specifikovaném poměru, který podporuje jejich synergické působení. Obsahuje extrakt z rostliny Manayupa neboli stužkovce, který přispívá ke správné činnosti jater – hlavního detoxikačního orgánu. Přípravek je doplněný vitaminem B6, který pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání.

Hlavní vlastnosti:

  • Manayupa podporuje činnost jater
  • vitamin B6 snižuje míru únavy a vyčerpání
  • vitamin B6 pozitivně ovlivňuje metabolismus bílkovin a glykogenu a energetický metabolismus
  • vitamin B6 je potřebný pro normální funkci nervového systému, přispívá k normální psychické činnosti
  • vitamin B6 podporuje imunitní systém

Dávkování

Rozřeďte 20 ml ve sklenici vody a vypijte. Užívejte jednou denně, nejlépe večer před jídlem. Před použitím důkladně protřepte.

Složení

Pyridoxin hydrochlorid 2,06 mg z toho vitamin B6 1,4 mg, Extrakty ze 30ti bylin (list stužkovce, list černého rybízu, nadzemní část mléče zelinného, nadzemní část přesličky, nadzemní část tužebníku jilmového, nadzemní část kopřivy žahavky, kořen lopuchu, list jasanu, list rozmarýnu, chaluha bublinatá, zelený čaj, fenyklové semeno, ananasový stvol, nadzemní část šťovíku, list pampelišky, bobulka jalovce, jestřábník chlupáček nebo jestřábník, květ heřmánku, nadzemní část lociky kanadské, meduňka lékařská, kořen černé ředkve, stopka třešně, kořen jahody, list oregana, list artyčoku, kořen petržele, cibulka česneku, semeno celeru, cibulka cibule) v denní dávce.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučované dávkování. Výživové doplňky by neměly být používány jako náhrada pestré stravy. Tento výrobek není určen k prevenci ani k léčbě nemoci. Poraďte se se svým lékařem v případě těhotenství, kojení, při užívání jiných léků nebo v případě jakýchkoliv jiných zdravotních problémů. Uchovávejte mimo dosahu dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.