DietLine Protein chips 30 g

Potraviny a nápoje

Značka: DIETLINE
Křupavé chipsy s vysokým podílem bílkovin a vlákniny. Zapomeňte na brambůrky a dopřejte si alternativu, která podpoří Vaši chuť pečovat o své tělo.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
39

Cena za 100 g: 130 Kč

O produktu

50104727

Křupavé chipsy s vysokým podílem bílkovin a vlákniny. Zapomeňte na brambůrky a dopřejte si alternativu, která podpoří Vaši chuť pečovat o své tělo. Dostatečný příjem bílkovin je důležitý, zvláště pokud se snažíte zredukovat svou váhu. Bílkoviny Vám pomohou udržet svalovou hmotu, a navíc zasytí lépe než sacharidy.

Hlavní vlastnosti:

  • pomáhá navýšit příjem bílkovin
  • obsahuje vysoký podíl vlákniny
  • báječná chuť bez výčitek

Složení

Sójová bílkovina (64 %), tapiokový škrob, slunečnicový olej, sójová vláknina (4 %), sůl, pšeničná hrubá mouka, syrovátkový prášek (mléko), moučkový cukr, laktóza, zvýrazňovače chuti (glutaman sodný, přírodní aroma), sušené odtučněné mléko, regulátor kyselosti (kyselina citrónová) antioxidant (rozmarýnový extrakt). Energetická hodnota jednoho sáčku 30 g: 498 kJ/119 kcal.

Upozornění

Není určeno osobám mladším 18 let. Upozornění pro alergiky: obsahuje sóju, gluten (pšenice) a mléko.

O značce

Potravinářsko-farmaceutická společnost Dr. Staněk produkuje svoje výrobky pod značkami Guareta® a DietLine®. Její zakladatel PharmDr. Martin Staněk je absolventem Farmaceutické fakulty, a díky tomu potraviny a výživu vnímá jinak než potravinář či obchodník. Prvořadým cílem společnosti je hledat a upravovat přírodní výživné látky tak, aby je bylo možné využít v dietních režimech pro úpravu nadváhy a obezity. Zpracování surovin nejvyšší možné kvality se snaží co nejvíce přiblížit požadavkům kladeným na léčivé přípravky. Velká pozornost je věnována také chuťové stránce potravin a jejich co nejlepší toleranci.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.