Donna HAIR FORTE 3 měsíční kúra tob.90+přívěšek Swarovski Elem.2015

Donna HAIR FORTE 3 měsíční kúra tob.90+přívěšek Swarovski Elem.2015

50090791
Doplněk stravy
Více o legislativě
659 Kč

Obsahuje vyvážené množství důležitých aminokyselin, vitaminů a minerálů, jako jsou biotin a zinek, které pomáhají při třepení, lámání a zvýšeném vypadávání vlasů.

Podrobné informace o produktu

DonnaHAIR® FORTE

Užití

Jediná tobolka doplňku stravy DonnaHAIR® FORTE obsahuje zvýšenou dávku aminokyselin, pivovarských kvasnic a biotinu, které jsou pro strukturu vlasu klíčové. Navíc je nově obohacen o extrakt kopřivy dvoudomé, která podporuje tvorbu keratinu, základního stavebního prvku vlasu.

Nejprodávanější výživa specializovaná na vlasy v ČR 2011-2013.*

Přípravek obsahuje kombinaci čtyř synergicky působících složek Forte ActiveTM, které poskytují komplexní péči o vaše vlasy a pokožku hlavy:

  1. GROW ACTIVE+ (výživa a růst): Podporuje normální růst vlasů a pomáhá při jejich zvýšeném vypadávání. (biotin, zinek, extrakt přesličky rolní)
  2. QUALITY ACTIVE+ (síla a pevnost): Několika různými mechanismy udržuje přirozenou kvalitu vlasů a jejich pevnost. Pomáhá při lámání a třepení. (biotin, zinek, extrakt přesličky rolní a kopřivy dvoudomé)
  3. SKIN ACTIVE+ (pokožka hlavy): Pečuje o kvalitu pokožky hlavy a díky tomu pomáhá při mastných či vysušených vlasech. Udržuje přirozený objem vlasů. (zinek, vitamin A, extrakt přesličky rolní)
  4. COLOR ACTIVE+ (barva a lesk): Zahrnuje směsici látek, které udržují sytost přirozené barvy vlasů a jejich lesk.

 

*Zdroj: IMS (prodej z lékáren, doplňky stravy s obsahem aminokyselin).

 

Dávkování

Užívejte pravidelně 1 tobolku denně po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě. Mohou užívat diabetici, těhotné a kojící ženy.

 

Přípravek DonnaHAIR® FORTE je určen:

- ženám, které trpí zhoršenou kvalitou vlasů

- ženám, jejichž vlasy jsou v důsledku častého barvení a žehlení křehké a oslabené

- ženám, které chtějí zpomalit proces šedivění a vrátit vlasům jejich lesk.

 

Složení přípravku 

L-methionin 230 mg, L-cystein 60 mg, L-tyrosin 150 mg, Biotin 300 μg, Kyselina listová 400 μg, Vitamin A 400 μg, Extrakt ze sušených pivovarských kvasnic 150 mg, Extrakt přesličky rolní 71,5 mg (odpovídá 7 mg křemíku), Extrakt kopřivy dvoudomé 12 mg, Zinek 7,5 mg

 

Informace o firmě 

www.simply-you.cz

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí. Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

 

Odborná poznámka

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do tří let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Skladování

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15–25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Parametry produktu

Značka Donna hair Forma Tobolky
Pro koho Dospělí EAN 8594059735607

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.