DonnaNAILS 4měsíční kúra tob.90+30 zdarma

Doplněk stravy

Unikátní doplněk stravy s nejkomplexnějším obsahem účinných látek jako zinek a selen, které dlouhodobě a cíleně vyživují nehty, a tím přispívají k jejich přirozenému růstu a krásnému vzhledu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: DonnaNAILS 4měsíční kúra tob.90+30 zdarma

50088909

DonnaNAILS

Užití

Přípravek obsahuje unikátní kombinaci čtyř synergicky působících složek NailsRepair&Protect pro komplexní péči o nehty na rukou a nohou:

VÝŽIVA A RŮST - Vyživuje nehtová lůžka a podporuje přirozený růst nehtů.(zinek, selen)

PEVNOST A PRUŽNOST - Podporuje přirozený lesk a kvalitu nehtů.(zinek, selen)

KŮŽE KOLEM NEHTŮ - Vyživuje kůžičku okolo nehtů a udržuje ji přirozeně celistvou.(biotin, zinek, vitamin E)

HYDRATACE A OCHRANA - Podporuje zdravý vzhled nehtů a přispívá k normální obranyschopnosti organismu.(selen, vitamin C)

 

Dávkování

Užívejte pravidelně 1 tobolku denně. V případě vážnějších potíží či potřebě rychlejšího nástupu účinku užívejte první 2-3 týdny 2 tobolky denně. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě. Mohou užívat diabetici, těhotné a kojící ženy. Během těhotenství a kojení užívejte 1 tobolku denně.

Příznaky

Přípravek DonnaNAILS je určen ženám pro přirozenou krásu nehtů.

Složení

DL-methionin 220 mg, L-cystein hydrochlorid 100 mg, L-histidin hydrochlorid 50 mg, Biotin 500 μg, Kyselina listová 400 μg, Kyselina panthothenová 40 mg, Pyridoxin 3,3 mg, Železo 5 mg, Měď 1,6 mg, Zinek 10,4 mg, Selen (L-selenomethionin) 13,6 μg, Selen (seleničitan sodný) 6,1 μg, Křemík 10,7 mg, Vitamin E 24 mg, Vitamin C 80 mg

 

Informace o firmě

www.simply-you.cz

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí. Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

 

Odborná poznámka

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno dětem do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neužívejte při přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

 

Skladování

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.