Doplněk stravy

Dr. Böhm Dýně superplus 30 tablet

Značka: DR. BÖHM

Dr.Böhm Dýně superplus obsahuje extrakt z dýňových semínek pro zdravé močové cesty a prostatu obohacený o ženšen a selen, který napomáhá správné spermatogenezi.

449

Cena za 1 kus: 14,97 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Dr. Böhm Dýně superplus 30 tablet

50143380

Úvod

Zdravá prostata a močový měchýř. Dr.Böhm Dýně superplus je doplněk stravy pro muže s obsahem vysoce koncentrovaného extraktu ze semen štýrské dýně, která podporuje zdraví močového měchýře a prostaty. Dýňový extrakt je obohacen o ženšen, lykopen z plodů rajčat a selen, látky důležité pro zdraví mužů. Přípravek neobsahuje laktózu, kvasnice, želatinu a lepek. Je vhodný pro vegetariány.

Hlavní vlastnosti:

  • dýňový extrakt podporuje správnou funkci močového měchýře a prostaty
  • ženšen příznivě ovlivňuje odolnost organismu vůči stresu a únavě, přispívá k normální činnosti krevního oběhu, podporuje kognitivní a duševní výkonnost a sexuální zdraví
  • selen pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a přispívá k normální tvorbě spermií

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně s trochou tekutiny, nejlépe před spaním.


Složení

Extrakt ze semen štýrské dýně 400 mg (Extr. sem. Cucurbitae peponis styriacae sicc. 20:1, což odpovídá přibližně 40 (8 g) dýňových semínek v 1 tabletě), extrakt ženšenu 40 mg, lykopen z plodů rajčat 4,0 mg, selen 100 µg (181,8 % referenční hodnoty příjmu) v jedné tabletě.

Extrakt ze semen štýrské dýně, plnidlo: celulóza, rajčatový extrakt bohatý na lykopen, ženšenový extrakt, plnidlo: sodná sůl karboxymethylcelulózy, selenan sodný, plnidlo: hydroxypropylcelulóza, potahová látka: šelak, protispékavé látky: oxid křemičitý, mastek a hořečnaté soli mastných kyselin.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Určeno pro muže. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Jestliže trpíte nesnášenlivostí některých cukrů, poraďte se před užíváním tohoto přípravku s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.