Doplněk stravy

Dr. Böhm Isoflavon forte 90 mg 30 dražé

Značka: DR. BÖHM

Dr. Böhm Isoflavon forte 90 mg je doplněk stravy pro ženy po čtyřicítce s vitaminem B6 a pupalkovým olejem, který podporuje přirozenou hormonální rovnováhu.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

575

Cena za 1 kus: 19,17 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 250 Kč.

O produktu: Dr. Böhm Isoflavon forte 90 mg 30 dražé

50054345

Rostlinný doplněk stravy pro ženy po čtyřicítce s vitaminem B6 a pupalkovým olejem, který podporuje přirozenou hormonální rovnováhu. Obsahuje extrakty z jetele lučního a sóji, pupalkový olej a vitamín B6.

Isoflavon forte

Indikace:

  • pupalkový olej a vitamin B6 podporují hormonální rovnováhu
  • jetel luční přispívá k pohodě při klimakteriu

Vlastnosti:

  • červený jetel, pěstovaný ve Štýrsku, má pozitivní vliv na fyzickou harmonii žen v období menopauzy
  • pupalkový olej a vitamín B6 přispívají k regulaci hormonální činnosti a podporují tak její rovnováhu
  • neobsahuje laktózu, kvasnice, lepek ani želatinu
  • vhodný pro vegetariány

menopauza

Přechod – menopauza, klimakterium – je období, kdy dochází k častým změnám v hladině ženských hormonů, a to má za následek nepříznivé symptomy. Hladina ženských hormonů progesteronu a estrogenu se začíná snižovat, což může zrcadlit náš psychický i fyzický stav. Ovlivňuje to naši náladu, fyziognomii, mohou se objevit návaly horka, pocení, poruchy spánku, podrážděnost, stavy úzkosti, nesoustředěnost nebo bušení srdce.

Cenné přírodní složky přípravku Dr. Böhm Isoflavon forte 90 mg jako pupalkový olej pomáhají vyrovnávat hladinu hormonů a podporují psychický i fyzický stav každé ženy.


červený jetel

Červený jetel

Červený jetel je známou léčivou bylinou našich předků. Po staletí se sušené květy používaly pouze k úpravě chuti a vůně bylinných čajových směsí. Pozornost vědců přilákaly až výsledky analýz, které ukazovaly na obsah fytoestrogenů – isoflavonů. Sója i červený jetel jsou cenným zdrojem isoflavonů. Červený jetel přispívá k menopauzálnímu komfortu žen.


Vitamín B6 a pupalkový olej

Vitamín B6 přispívá k regulaci hormonální činnosti a podporuje tak hormonální rovnováhu. Pupalka dvouletá je známa především díky oleji, který se z ní získává a je bohatý na kyselinu gama-linolenovou – omega-6 mastnou kyselinu. Pupalkový olej kromě hormonálního komfortu podporuje také normální stav pokožky.


Dávkování a způsob použití:

1 balení je určené pro měsíční kúru. Doporučujeme užívat 1 dražé po jídle a zapít trochou tekutiny. Při dlouhodobém užívání (více než jeden rok) konzultujte s gynekologem v rámci každoroční preventivní kontroly. Pokud trpíte onemocněním způsobeným poruchou hormonální regulace, konzultujte použití se svým lékařem.


Složení v jednom dražé (RHP*):

Výtažek jetele lučního 100 mg (isoflavony 40 mg), sójový výtažek 125 mg (isoflavony 50 mg), vitamín B6 2,8 mg (200 %), pupalkový olej 90 mg.

*RHP = referenční hodnota příjmu v %


Upozornění:

Jedná se o doplněk stravy, který není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Pouze pro dospělé. Ukládejte mimo dosah dětí.


to nejlepší z přírody

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.