Doplněk stravy

Dr. Böhm Kůže vlasy nehty 60 tablet

Značka: DR. BÖHM

Dr. Böhm Kůže vlasy nehty je doplněk stravy s obsahem 9 důležitých mikroživin, které poskytují zásobení živinami pro krásu pleti, vlasů a nehtů zevnitř.

395

Cena za 1 kus: 6,58 Kč

O produktu: Dr. Böhm Kůže vlasy nehty 60 tablet

50054314

Dr. Böhm® Kůže vlasy nehty je doplňkem stravy, který podporuje krásu zevnitř.

Dr. Böhm® Kůže vlasy nehty je doplňkem stravy, který podporuje krásu zevnitř. Obsahuje složky, které příznivě ovlivňují stav pokožky, vlasů a nehtů.


Dr. Böhm® Kůže vlasy nehty je doplňkem stravy, který podporuje krásu zevnitř.

Dobré vědět:

Vlivy okolního prostředí, jako je například suchý vzduch, extrémní teploty nebo stres se na našem vzhledu mnohdy negativně podepisují. Je proto důležité tělu dopřávat dostatek látek, které ho přirozenou cestou vyživují, obnovují a umožňují nám vypadat dobře. Kromě vyvážené stravy nám nutrienty pro krásnou pleť, lesklé vlasy a zdravé nehty zajistí i kvalitní doplňky stravy. Proto byl vyvinut tento přípravek Dr. Böhm®. Jsme-li hrdí na náš mladistvý vzhled, vyzařujeme sílu, vitalitu, a sebevědomí.

Dávkování a způsob použití:

 • Užívejte 2 x denně užít 1 nerozkousanou tabletu s trochou vody po jídle.
 • Doporučuje se užívat po dobu minimálně 3 měsíců.
 • Během prvních 4 týdnů lze užívat denně až 3 tablety.
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Dr. Böhm® Kůže vlasy nehty podporuje krásu zevnitř

Přípravek pomáhá udržovat zdravý stav pokožky a vlasů (biotin, zinek), stejně tak jako přirozenou pevnost a pružnost nehtů (zinek a selen). Měď navíc přispívá ke správné pigmentaci vlasů a pokožky. Přirozená krása pocházející zevnitř. Tablety obsahují 9 mikroživin pro krásnou pleť, silné vlasy a pevné nehty. Poskytují cílené zásobení živinami pro krásu zevnitř. S obsahem zinku pro zdraví kůže, vlasů a nehtů. Velmi cenné živiny jsou kombinovány ve správné dávce pro optimální dodání všech složek.

Dr. Böhm® Kůže, vlasy, nehty

Výhody Dr. Böhm® Kůže vlasy nehty:

 • křemík z křemičité hlinky
 • výtažek ze zlatého prosa
 • vysoce využitelná sloučenina síry (MSM)
 • biotin, který přispívá k udržení normálního stavu vlasů a pokožky
 • cenná kyselina pantothenová
 • zinek, který přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů
 • měď, která přispívá k normální pigmentaci vlasů a pokožky
 • železo, které se podílí na procesu dělení buněk
 • selen, který přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů

Složení 1 pastilky:

Extrakt z prosa 70 mg, křemičitá hlinka 360 mg, biotin 75 µg (150 % RHP), kyselina pantothenová 2,0 mg (33 % RHP), zinek 4,0 mg (40 % RHP), měď 0,5 mg (50 % RHP), železo 3,0 mg (21 % RHP), selen 30 µg (54 % RHP), MSM (methylsulfonylmethan) 15 mg v jedné tabletě. Křemičitá hlinka, sacharóza, plnidlo: celulóza, extrakt z prosa, glukonan zinečnatý, potahová látka: hydroxypropylmethylcelulóza, plnidlo: sodná sůl karboxymethylcelulózy, protispékavá látka oxid křemičitý, potahová látka šelak a methylcelulóza, fumaran železnatý, biotin, protispékavá látka: mastek a hořečnaté soli mastných kyselin, glukonan měďnatý, selenan sodný, D-pantothenan vápenatý.  Neobsahuje laktózu, kvasnice ani lepek. Vhodné pro vegetariány.

RHP = referenční hodnota příjmu.


Upozornění:

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí! Přípravek se nesmí užívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Jestliže trpíte nesnášenlivostí některých cukrů, poraďte se před užíváním tohoto přípravku s lékařem. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.