Dr.Max ProbioMaxík 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: DR.MAX
Komplex 3 kmenů laktobacilů a bifidobakterií pro děti od 3 let. S příchutí hroznů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50065449

Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru dětí. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí při cestování.

Dr.Max ProbioMaxík obsahuje komplex 3 vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií v dávce 1 miliarda životaschopných organismů v 1 tabletě. Bakterie jsou upraveny patentovanou technologií Probiocap®, která mikroenkapsulací chrání bakterie před vnějšími vlivy, jako je kyselé prostředí nebo teplotní šoky. S lahodnou příchutí hroznů.

Dávkování:

Děti od 3 do 6 let užívají 1 tabletu denně. Děti od 6 let užívají 1-3 tablety denně. Tablety se můžou rozkousat, vycucat nebo nechat rozpustit v ústech.

Složení:

Sladidlo (sorbitol), mikrobiální kultura (Lactobacillus helveticus Rosell®-52, Lactobacillus rhamnosus Rosell®-11, Bifidobacterium longum Rosell®-175), rostlinný olej, maltodextrin, antioxidant (kyselina askorbová), sladidlo (xylitol), bramborový škrob, stabilizátor (mikrokrystalická celulóza), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), hroznová příchuť, protispékavá látka (stearan hořečnatý).

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Výrobek obsahuje stopy mléka a sóji. Doplněk stravy se sladidly.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.