Dr.Max RebioMax 10tob

Doplněk stravy

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Komplex laktobacilů a bifidobakterií
  • 6 kmenů
  • 14 miliard mikroorganismů v denní dávce
Tobolky obsahují mikrobiální kulturu garantovaného původu (Lactobacillus Rosell-52, Bifidobacterium Rosell-175, Lactococcus Rosell-1058, Lactobacillus Rosell-11, Bifidobacterium Rosell-70, Bifidobacterium Rosell-71). Přípravek je vhodný pro těhotné i kojící ženy a diabetiky. Dětem od 3 let podávejte obsah tobolky smíchaný s nápojem nebo potravou. Kapsle je rostlinného původu, vhodná pro vegetariány.
 
Složení:
Každá tobolka obsahuje V 1 tobolce
Komplex laktobacilů a bifidobakterií: 6 kmenů 7 miliard mikroorganismů*
*Uvedené množství mikroorganismů (CFU) odpovídá okamžiku výroby. Při dodržení správných skladovacích podmínek je množství CFU po 24 měsících skladování 5x109 v jedné tobolce. Ověřeno stabilitní studií.

Složení: Bramborový škrob, lyofilizovaná mikrobiální kultura, hydroxypropylmethylcelulóza, protispékavá látka (stearan hořečnatý), antioxidant (kyselina askorbová).

Upozornění:
Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5—25 °C. Pro zachování garantované kvality uchovávejte v chladničce. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.  Není určeno pro děti do 3 let.

Upozornění pro alergiky:
Výrobek obsahuje stopy mléka a sóji.

Doporučené dávkování:
2 tobolky denně.
Doporučujeme užívat ráno před nebo při snídani, nejlépe se studeným mlékem nebo vysypat obsah tobolky do jogurtu. Nezapíjejte kyselým nápojem, byť studeným, jako např. pomerančový nebo ananasový džus.

Balení:
10 tobolek
Hmotnost obsahu: 4,4 g (±5%)

Výrobce:
Dr. Max Pharma s.r.o., Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1

Vyrobeno pro síť lékáren Dr.Max.

Parametry
Značka Dr.Max
Forma Tobolky
Věk dítěte od 3 let
EAN 8595566402426