Dr.Max Simethicon 80 60 kapslí

50070808

Doplněk stravy

Akce 3 za 2 pro členy klientského programu Karta výhod Dr. Max přihlášené na e-shopu se vztahuje na produkty značky Dr.Max označené štítkem "3 za 2 pro přihlášené" a "3 za 2". Při nákupu 3 kusů vybraných produktů značky Dr.Max Vám bude nejlevnější z nich odečten v nákupním košíku. Tuto akci nelze kombinovat s jinými akcemi nebo slevami. Akce platí do 31.8.2019 nebo vyprodání zásob. Akce může být kdykoliv změněna, prodloužena či ukončena. Podmínky akce

Akce 3 za cenu 2. Při nákupu 3 označených produktů Dr.Max Vám bude cena nejlevnějšího z nich odečtena v nákupním košíku.

Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max.

Akce platí do 31. 8. 2019 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem u dodavatele

99

Cena za 1 kus(tbl): 2 Kč

O produktu

  • Harmonicky a bez obav
  • Měkké a snadno polykatelné kapsle
Simethicon je látka, která má protipěnivý efekt, snižuje povrchové napětí, a umožňuje takk snadné vstřebávání vzduchu. Působí čistě fyzikálním způsobem, ve střevěch se nevstřebává a nemá jiné účinky na organizmus


Složení:

Každá tobolka obsahuje Hmot./1 tob.
Simethicon 80 mg


Složení: Simethicon, želatina, zahušťovadlo (glycerol), čištěná voda.

Upozornění:

Skladujte pečlivě uzavřené v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Chraňte přímým slunečním zářením. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let.


Doporučené dávkování:
1 kapsle při jídle nebo po něm.Vhodné je i užití na noc před spaním.

Balení:
60 kasplí
Hmotnost obsahu: 9,3 g (±5%)

Výrobce:
Dr. Max Pharma s.r.o., Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1

Vyrobeno pro síť lékáren Dr.Max.

Parametry
Značka Dr.Max
Forma Kapsle
Věk dítěte od 3 let
EAN 8595566403133