Dr. med. Christine Schrammek Blemish Balm Honey XL Edition 75 ml

Kosmetika

Dr. med. Christine Schrammek Blemish Balm Honey XL poskytuje speciální krycí péčí pro podrážděnou, začervenalou a nečistou pleť.
Skladem na e-shopu
1 749

O produktu

50136713

Jak na podrážděnou, začervenalou a nečistou pleť? Dopřejte jí luxusní a spolehlivou péči! Ikonický barevný krém proti skvrnám Dr. med. Christine Schrammek Blemish Balm Honey XL Edition a s obsahem panthenolu a bisabololu zklidňuje namáhanou pokožku, zjemňuje póry a dodává pleti sjednocený vzhled. Vyladěný odstín přípravku zakrývá nejrůznější nedokonalosti, zmatňuje a zanechává svěží pocit.

Řada REGULATING – řešení problémů pro nečistou pleť

Řada REGULATING v sobě snoubí regulační složky se zklidňujícím účinkem a pečuje o sjednocený, matný a vylepšený vzhled pleti. Zvlhčující komplex látek obnovuje rovnováhu hydratace pleti. Mastná a nečistá pleť je jedním z nejčastějších problémů, který vyžaduje účinné látky, jež regulují produkci mazu bez vysušení a eliminují vznik nedokonalostí.

Z historie Blemish Balm

Je to už více jak 50 let, kdy vyvinula Christine Schrammek barevný krém proti skvrnám – Blemish Balm, který se o půl století později stal světovým beauty boomem. Zprvu byl tento barevný krém určený na zklidnění unavené pleti a pro korekci začervenání po peelingovém ošetření GREEN PEEL®.

Výsledek

  • pomáhá s nejrůznějšími problémy s pletí
  • zakrývá nedokonalosti a zjemňuje póry
  • zmírňuje začervenání
  • zklidňuje a regeneruje
  • dodává pleti matný a sjednocený vzhled

Složení

Oxid zinečnatý, oxid titaničitý, panthenol, výtažek kořene lékořice, bisabolol, bambucké máslo, olej z pšeničných klíčků.

Použití

Krém můžete použít jako pěstící balzám, který je vhodný i jako náhrada make-upu. Je k dispozici ve čtyřech barevných a jednom transparentním odstínu.. Produkt však není náhradou klasického krému. Je nezbytné jej použít po absolvování originálního bylinného peelingového ošetření GREEN PEEL® Classic. Můžete jej smíchat také s krémy Special Care Cream a Special Regulating Cream. Pro komfortnější pocit použijte svůj oblíbený pleťový krém a až poté Blemish Balm. Odstíny mezi sebou lze míchat, abyste dosáhli toho správného pro vaši pleť v jakémkoliv ročním období.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.