Doplněk stravy

Dr. Popov Pleťový čaj sypaný čaj 50 g

Značka: DR.POPOV

Dr.Popov Čaj Pleťový je sypaný bylinný čaj pro udržení normálního stavu pleti (maceška, řepík, třezalka) a pro podporu vylučování škodlivin z těla močí (růžový ibišek, maliník).

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Dr. Popov Pleťový čaj sypaný čaj 50 g

50106417

Dr.Popov Čaj Pleťový je bylinná sypaná originální směs, která obsahuje macešku, řepík a třezalku pro udržení normálního stavu pleti a růžový ibišek květ a maliník pro podporu vylučování škodlivin z těla močí. Problematická pokožka úzce souvisí mimo jiné i s nutností pročištění organizmu.

  • Maceška přispívá k normálnímu stavu pokožky a pročištění krve.
  • Řepík napomáhá normálnímu stavu pokožky, normálnímu trávení a fungování žlučníku. Příznivě působí na normální činnost jater a vylučování. Přispívá k normální funkci močové soustavy (ledviny).
  • Třezalka přispívá k normálnímu stavu pokožky a k normální funkci močových cest (ledviny).
  • Růžový ibišek napomáhá normálnímu trávení a činnosti střev a příznivě ovlivňuje vylučování vody z organismu.
  • Maliník přispívá k normálnímu trávení a k vylučování vody z organismu.

Dávkování:

1,5 čajové lžičky směsi přelijte 250 ml právě vroucí vody, přikryjte, nechte 15 min vylouhovat a po scezení vypijte. Podle potřeby pijte denně 1–3 šálky. Denní dávka obsahuje 660 mg macešky, 225 mg třezalky a 225 mg řepíku.

Složení:

Lípa květ, růžový ibišek květ, maceška nať, maliník list, řebříček nať, řepík nať, třezalka nať, oman kořen.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. U citlivých osob je možnost fotosenzibilizace. Doporučujeme výrazně omezit potraviny a nápoje s obsahem cukru, konzervantů a barviv, maso a mléčné produkty.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Kategorie produktu