Dr. Theiss Schweden Bitter kapky 50 ml

Doplněk stravy

Značka: DR. THEISS
Dr.Theiss Schweden Bitter kapky obsahuje směs tradičních hořkých bylin v koncentrované podobě. Andělika, hořec a kozlík pomáhají harmonizovat činnost trávicího traktu.
Skladem na e-shopu
289

Cena za 100 ml: 578 Kč

O produktu

50133162

Dr.Theiss Schweden Bitter v koncentrované podobě a praktickým dávkováním. Původní směs 13 extraktů léčivých bylin z 16.století byla obnovena a dále inovována lékárníkem profesorem Petherem Theissem. Dr.Theiss Schweden Bitter kapky obsahuje unikátní kombinaci 14 koncentrovaných bylinných extraktů jako např. andělika, artyčok, pampeliška a zázvor pro zdravé trávení. Od roku 1978 vyráběno v Německu podle zásad správné výrobní praxe pro desítky zemí světa. Bez umělých aromat, barviv a přidaného cukru, vhodné i pro vegany.

Hlavní složky:

  • andělika lékařská příznivě ovlivňuje trávení a chuť k jídlu, přispívá k normální funkci žaludku a činnosti jater
  • hořec žlutý přispívá k normálnímu trávení a osvěžuje tělo
  • artyčok a zázvor napomáhají zdravému trávení
  • artyčok, pampeliška a zázvor příznivě ovlivňují fungování střevního traktu
  • heřmánek příznivě ovlivňuje trávení, příznivě působí na duševní zdraví a relaxaci, podporuje klidný spánek

Dávkování

Užívejte 3-4x denně 20 kapek, nechte rozplynout na jazyku.

Složení

Voda, alkohol*, artyčok listy, řebříček nať, pampeliška smetánka extrakt z listů, kurkumovník zedoárový kořen, andělika lékařská kořen*, heřmánek extrakt z květů, hořec kořen, fenykl extrakt ze semen, pupava kořen, černucha setá extrakt ze semen, zázvor extrakt z kořene, kurkuma extrakt z kořene, pelyněk pravý, levandule extrakt z květu, maltodextrin.

* z kontrolovaného ekologického zemědělství

Upozornění

Přípravek obsahuje 44 % objemu alkoholu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy nebo zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.