Drill bez cukru 24 pastilek

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

O produktu

Pastilky Drill Bez Cukru mají antiseptický účinek a pomáhají mírnit bolest. Užívají se při lehčích infekcích sliznice dutiny ústní a hltanu, při bolestech v krku při chřipce a nachlazení bez horečky a celkových příznaků (v případě infekcí s celkovými příznaky je nutná kontrola u lékaře). Oceníte je také při aftách, drobných poraněních v dutině ústní a moučnivce. Přípravek Drill Bez Cukru mohou užívat dospělí a děti od 6 let.

Dávkování

Dospělí a dospívající od 15 let užívají 1 pastilku podle potřeby, maximálně 4x denně. Děti od 6 do 15 let užívají 1 pastilku dle potřeby, maximálně 2-3x denně. Pastilky nežvýkejte, ale nechte volně rozpustit v ústech. Odstup mezi jednotlivými dávkami by měl být u dospělých minimálně 2 hodiny a u dětí 4 hodiny. Neužívejte před jídlem nebo pitím z důvodu možnosti zalknutí. Pokud se do 5 dnů (u dětí do 3 dnů) nedostaví zlepšení nebo dojde ke zhoršení stavu, je nutná porada s lékařem. V těhotenství a při kojení není vhodné užívat tento přípravek.

Složení

Léčivými látkami jsou chlorhexidini digluconas 3,00 mg a tetracaini hydrochloridum 0,20 mg v 1 pastilce.

Pomocnými látkami jsou kyselina askorbová, složené aroma, složené mentholové aroma amonium-glycyrrhizát, aspartam, isomalt.

Upozornění

Přípravek Drill Bez Cukru obsahuje isomalt (E953). Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů. Přípravek dále obsahuje aspartam (E951), zdroj fenylalaninu. Může být škodlivý pro pacienty s fenylketonurií. Neužívejte dlouhodobě a při přecitlivělosti na kteroukoli složku přípravku.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.