516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Drill 24 pastilek

 Drill 24 pastilek

Drill 24 pastilek

50005346
Registrovaný léčivý přípravek: Více o legislativě
129 Kč
Skladem na e-shopu

Drill cucavé pastilky s mentolovým aroma se užívají jako doplňující antibakteriální léčba a k lokálnímu tlumení bolesti při lehčích infekcích sliznice dutiny ústní a bolesti v krku u dospělých a dětí od 6 let.

Podrobné informace o produktu

Drill pastilky je léčivý přípravek obsahující místní antiseptikum (látka snižující počet choroboplodných zárodků) a místní anestetikum (látka mírnící bolest). Užívá se při lehčích infekcích sliznice dutiny ústní, při bolestech v krku při chřipce a nachlazení bez horečky a celkových příznaků (v případě infekcí s celkovými příznaky je nutná kontrola u lékaře). Dále se užívá při aftech, drobných poraněních v dutině ústní a moučnivce.

Dávkování

Dospělí a dospívající starší 15 let užívají 4x denně 1 pastilku. Doporučená denní dávka u dětí od 6 do 15 let je 2-3 x denně 1 pastilka. Odstup mezi jednotlivými dávkami by měl být u dospělých minimálně 2 hodiny a u dětí 4 hodiny. Tento přípravek by se neměl užívat před jídlem nebo pitím z důvodu možnosti zalknutí. Pastilky nežvýkat, ale nechat volně rozpustit v ústech.

Pokud se do 5 dnů (u dětí do 3 dnů) nedostaví zlepšení nebo dojde ke zhoršení stavu je nutná porada s lékařem. V těhotenství a při kojení není vhodné užívat tento přípravek.

Složení:

Léčivou látkou je chlorhexidini digluconas 3,00 mg a tetracaini hydrochloridum 0,20 mg v 1 pastilce.

Pomocnými látkami jsou kyselina askorbová, amonium-glycyrrhizát, ponceau 4R, složené aroma, složené mentholové aroma, sacharóza, tekutá glukóza.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Kategorie produktu

Parametry

SUKL název DRILL 3MG/0,2MG PAS 24
Farmakoterapeutická skupina krční léčiva
Věk dítěte od 12 let
SUKL kód 57655
EAN 57655

Přílohy

Příbalová informace PDF

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.