844 909 909|info@drmax.cz

DUCRAY Argeal šampon na mastné vlasy 150ml

DUCRAY Argeal šampon na mastné vlasy 150ml

50045252
Kosmetika
265 Kč
Ducray
Skladem na e-shopu

Okamžitě k rezervaci ve 8 lékárnách
doručíme do 378 lékáren po celé ČR.

DUCRAY Argeal Shampoo je krémový šampon s obsahem jemného kaolínu určený k péči o vlasovou pokožku s nadměrnou tvorbou kožního mazu.

Podrobné informace o produktu

DUCRAY Argeal Shampoo je vhodný ke každodennímu použití. Šampon obsahuje kaolín, který jemně absorbuje přebytečný kožní maz a zabrání jeho přenosu na vlasové vlákno. Rostlinný výtažek z Trpasličí palmy (Sabal serrulata) reguluje ve vlasové pokožce tvorbu mazu. Po použití šamponu vydrží vaše vlasy déle bez mastnoty.

Sébum je maz, který je produkován v malém množství vaší vlasovou pokožkou. Jeho hlavním úkolem je vytvořit vrstvu, která chrání vlasy a vlasovou pokožku před každodenní zátěží. Různé faktory jako jsou hormonální poruchy, stres, znečištěné ovzduší, atd. mohou tento proces urychlit. Čím častěji vlasy myjete, tím více mohou být mastné. Proto je velmi důležité při výběru šamponu pro časté použití vybrat ten, který je speciálně určen pro mastné vlasy.

Výsledek:

  • Regulace kožního mazu
  • Absorpce kožního mazu

Složení:

  • Kaolín - absorbuje nadměrně vytvářený kožní maz
  • Výtažek z Trpasličí palmy - reguluje tvorbu mazu ve vlasové pokožce

Použití:

Používejte tak často, jak je třeba. Použijte speciální aplikátor, nanášejte šampon na navlhčené vlasy jemně vmasírujte a nechte působit 3 minuty. Opláchněte. Opakujte postup a následně pečlivě opláchněte. Jemně osušte ručníkem a vlasy obvyklým způsobem upravte. Vyhýbejte se sušení nadměrným teplem.

Parametry produktu

Značka Ducray Specifické zaměření Mastné vlasy
Forma Šampon EAN 3282779027236

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.