Ducray Neoptide MUŽI roztok při vypadávání vlasů 100 ml

Kosmetika

Značka: DUCRAY
Roztok působí proti procesu, který má za následek neustálé vypadávání vlasů a podporuje jejich kvalitní růst. Pro muže trpící vypadáváním vlasů.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 190

O produktu

50090931

Chronické vypadávání vlasů u mužů je ve většině případů hormonální a dědičné. Ducray Neoptide Roztok při vypadávání vlasů pro muže obsahuje kombinaci inovativních patentovaných aktivních látek, které působí proti procesu majícímu za následek neustálé vypadávání vlasů. Jeho lehká textura umožňuje optimální absorpci a nezanechává mastné vlasy. Od prvního použití získávají vlasy zpět sílu a vitalitu.

Výsledek:

  • vyživuje a obnovuje vlasový folikul
  • prodlužuje životnost vlasů
  • vlasy získávají zpět sílu a vitalitu

Složení

Synergická patentovaná kombinace peptidoxylu-4 a monolaurinu vytvořená výzkumným týmem dermatologických laboratoří DUCRA: Peptydoxyl-4 stimuluje mikrocirkulaci ve vlasové pokožce a pomáhá doplňovat složky nezbytné pro buněčný metabolismus. Monolaurin snižuje aktivitu klíčového enzymu, který je jedním z hlavních faktorů vypadávání vlasů.

Použití

Aplikujte jednou denně 9 stisků na suchou nebo vlhkou vlasovou pokožku, zaměřte se na temeno hlavy (oblast ustupujících vlasů). Důkladně promasírujte, aby se přípravek dobře vstřebal. Neoplachujte. Doporučujeme neumývat vlasy 2 hodiny po aplikaci přípravku. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme minimálně 3měsíční kúru.

Upozornění

Nepoužívejte na poraněnou pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkejte v blízkosti očí. Nevdechujte. Používejte v dobře větraných prostorech.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.