844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

DUCRAY Neoptide hommes, chronické vypadávání vlasů, 100ml

DUCRAY Neoptide hommes, chronické vypadávání vlasů, 100ml

50090931
Kosmetika
1 489 Kč
Ducray
Skladem na e-shopu

Okamžitě k rezervaci ve 19 lékárnách
doručíme do 394 lékáren po celé ČR.

Podporuje vlasový růst, zpomaluje vypadávání vlasů.

Podrobné informace o produktu

Chronické vypadávání vlasů u mužů je ve většině případů hormonální a dědičné. Progresivní vypadávání vlasů je doprovázeno kratšími vlasovými cykly a zmenšováním vlasu. Začátek vypadávání vlasů se může lišit v závislosti na věku, avšak rychlá reakce a používání vhodných produktů je doporučeno ke zpomalení tohoto procesu.

Vlastnosti:

Roztok při vypadávání vlasů Neoptide pro muže obsahuje kombinaci inovativních patentovaných aktivních látek. Ty působí proti procesu, který má za následek neustálé vypadávání vlasů. 

  • Peptidoxyl-4 stimuluje mikrocirkulaci ve vlasové pokožce a pomáhá doplňovat složky nezbytné pro buněčný metabolismus*.
  • Monolaurin snižuje aktivitu klíčového enzymu, který je hlavním faktorem vypadávání vlasů*.
  • Synergická a patentovaná kombinace peptidoxylu-4 a monolaurinu, vytvořená výzkumným týmem dermatologických laboratoří Ducray, opravdu „prodlužuje“ růst vlasů; pomáhá regulovat signál, který hraje důležitou roli v regeneraci buněk vlasového folikulu. Tím Neoptide pro muže prodlužuje životnost vlasu: vypadávání vlasů je omezeno**. Jeho lehká textura umožňuje optimální absorpci a nezanechává mastné vlasy. Od prvního používání získávají vlasy zpět sílu a vitalitu. Složení je obzvlášť dobře tolerované a je vhodné i pro tu nejcitlivější vlasovou pokožku.

Návod k použití:

Aplikujte jednou denně 9 stisknutí na suchou nebo vlhkou vlasovou pokožku zaměřte se na temeno hlavy (oblast ustupujících vlasů). Důkladně promasírujte, aby se přípravek dobře vstřebal. Neoplachujte. Doporučujeme neumývat vlasy 2 hodiny po aplikaci přípravku. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme minimálně 3měsíční kúru. Jedno balení vystačí na celou 3měsíční kúru. Jako doplněk k ošetření doporučujeme používat stimulující šampon Anaphase.

Upozornění: Nestříkejte v blízkosti očí. Nevdechujte. Používejte v dobře větraných prostorech.

* Aktivní látky testované in vitro.

** Fototrichogram provedený na 44 pacientech po 3 měsících užívání (1 aplikace denně). 

Parametry produktu

Značka Ducray Použiji na Vlasy
Forma Sérum EAN 3282770038842

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.