Ducray Neoptide hommes Chronické vypadávání vlasů 100 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

1250

O produktu

Chronické vypadávání vlasů u mužů je ve většině případů hormonální a dědičné. Roztok Ducray Neoptide hommes Chronické vypadávání vlasů obsahuje kombinaci inovativních patentovaných aktivních látek, které působí proti procesu, který má za následek neustálé vypadávání vlasů. Jeho lehká textura umožňuje optimální absorpci a nezanechává mastné vlasy. Od prvního použití získávají vlasy zpět sílu a vitalitu.

Výsledek:

  • doplňková péče při chronickém vypadávání vlasů
  • vyživuje a okysličuje vlasovou cibulku
  • obnovuje folikul a prodlužuje životnost vlasů

Složení

Peptydoxyl-4, který stimuluje mikrocirkulaci ve vlasové pokožce a pomáhá doplňovat složky nezbytné pro buněčný metabolismus. Monolaurin snižující aktivitu klíčového enzymu, který je jedním z hlavních faktorů vypadávání vlasů. A synergická a patentovaná kombinace peptidoxylu-4 a monolaurinu vytvořená výzkumným týmem dermatologických laboratoří DUCRA.

Použití

Aplikujte jednou denně 9 stisků na suchou nebo vlhkou vlasovou pokožku, zaměřte se na temeno hlavy (oblast ustupujících vlasů). Důkladně promasírujte, aby se přípravek dobře vstřebal. Neoplachujte. Doporučujeme neumývat vlasy 2 hodiny po aplikaci přípravku. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme minimálně 3 měsíční kúru.

Upozornění

Nepoužívejte na poraněnou pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkejte v blízkosti očí. Nevdechujte. Používejte v dobře větraných prostorech.