Durex Naturals kondomy 10 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: DUREX
Kondomy Durex Naturals jsou potažené lubrikačním gelem na bázi vody pro přirozeně hladký zážitek. Neobsahují žádná umělá barviva nebo aromata.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
269

O produktu

50132593

Kondomy Durex Naturals jsou lubrikované gelem na bázi vody a jsou navržené speciálně pro její prožitek. Gel je vyrobený ze složek, které jsou z 98 % přírodního původu, takže zajistí přirozeně hladký zážitek. Kondomy neobsahují žádná umělá barviva nebo aromata. Navíc jsou tenké, a tak zajišťují vyšší citlivost během sexu, při zachování stejné úrovně spolehlivosti, jakou nabízí ostatní kondomy Durex. Kondomy Durex Naturals jsou spolehlivou ochranou před početím, HIV a sexuálně přenosnými chorobami.

Hlavní vlastnosti:

  • tenký materiál pro větší citlivost
  • extra lubrikované gelem na bázi vody pro hladší pocit
  • gel se skládá z 98 % z přírodních složek

Použití

Opatrně odtrhněte zoubkovanou stranu folie tak, abyste při tom nepoškodili vložený kondom. Opatrně ho vyjměte. Pozor na poškození kondomu nehtem nebo ostrými předměty, jako například prstenem nebo piercingem. Prezervativ je určen pro jednorázové použití.

Upozornění

Pečlivě si přečtěte návod na použití uvnitř krabičky, zejména pokud používáte kondomy pro anální nebo orální sex. Kondom je pouze na jedno použití. Žádná antikoncepční metoda vám nemůže poskytnout 100% ochranu proti otěhotnění, HIV či jiným pohlavně přenosným chorobám. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.