Eco Cosmetics BIO Opalovací krém neparfemovaný SPF50 100 ml

Kosmetika

Přírodní opalovací krém s minerálními filtry pro citlivou a dětskou pleť. Chrání před UVB i UVA zářením, jemně pečuje o pokožku a předchází jejímu vysoušení.
Skladem na e-shopu
480 ušetříte 85 Kč

Původní cena 565 Kč , sleva 15%

Nejnižší cena před slevou: 565 Kč

O produktu

50119502

Ochrana před slunečními paprsky pro extra citlivou a dětskou pleť. Eco Cosmetics BIO Opalovací krém neparfemovaný SPF50 obsahuje přírodní minerální filtry, které chrání před UVA i UVB slunečním zářením bezprostředně po namazání pokožky. Plnou UVA ochranu poskytuje forma oxidu titaničitého UV Titanium Dioxide, která je speciálně upravená pro tyto účely. Formule s olivovým olejem a dalšími rostlinnými oleji v BIO kvalitě jemně pečuje o pokožku a předchází jejímu vysoušení. Žádné chemické filtry, nanotechnologie, umělé vůně či deriváty z ropy.

Výsledek:

  • poskytuje vysokou ochranu před UVB i UVA zářením
  • vhodný pro citlivou a dětskou pokožku
  • předchází vysoušení pokožky
  • bez parfemace
  • voděodolný

Složení

Bambucké máslo, sójový olej, olivový olej, Pongamia olej, řepkový olej, olej z rakytníku, jojobový olej, makadamový olej, rýžový olej, pupalkový olej, vitamin E.

Použití

Dostatečné množství přípravku naneste na pokožku před vystavením se slunci. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.