Kosmetika

Eco Cosmetics BIO Opalovací krém SPF20 75 ml

Přírodní opalovací krém s minerálními filtry a vyživujícími rostlinnými oleji. Chrání před UVB i UVA zářením, jemně pečuje o pokožku a předchází jejímu vysoušení.

365
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 250 Kč.

O produktu: Eco Cosmetics BIO Opalovací krém SPF20 75 ml

50119498

Úvod

Přírodní opalovací krém s minerálními filtry a vyživujícími rostlinnými oleji. Eco Cosmetics BIO Opalovací krém SPF20 chrání pokožku před UVB i UVA slunečním zářením. Plnou UVA ochranu poskytuje forma oxidu titaničitého UV Titanium Dioxide, která je speciálně upravená pro tyto účely. Krém je vytvořený z BIO rostlinných olejů jemně pečuje o pokožku a je obohacený přírodními výtažky z granátového jablka, rakytníku a mošusové růže. Bambucké máslo předchází vysoušení pokožky.

Výsledek:

  • chrání před UVB i UVA zářením
  • předchází vysoušení pokožky
  • voděodolný

Složení

Bambucké máslo, sójový olej, olivový olej, výtažek z listů olivovníku, výtažek z granátového jablka, řepkový olej, olej z rakytníku, extrakt z mošusové růže, extrakt z lékořice, jojobový olej, makadamový olej, rýžový olej, pupalkový olej, vitamin E.


Použití

Dostatečné množství přípravku naneste na pokožku před vystavením se slunci. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.