Ecozone Ecoballs 1000 praní květinová vůně náhradní náplň 1 ks

Drogerie

Značka: ECOZONE
Náhradní náplň Ecoballs na 1000 praní s květinovou vůní od značky Ecozone dokonale odstraní i odolné nečistoty a mastnotu. Vhodná na bílé i barevné prádlo.
Skladem na e-shopu
591 ušetříte 148 Kč

Původní cena 739 Kč , sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 739 Kč

O produktu

50142332

Náhradní náplň Ecoballs na 1000 praní s květinovou vůní od značky Ecozone dokonale odstraní i odolné nečistoty a mastnotu. Přípravek můžete použít na bílé i barevné prádlo. Čisticí pelety oddělují nečistoty z materiálu a udržují měkkou vodu, aby zajistily efektivní mytí. Jsou vyrobeny z minerálů a jiných přírodních rostlinných složek. Kulička Ecoball je velmi šetrná k různým tkaninám a zanechává dokonalé čisté a svěží oblečení. Tento prací prostředek představuje inovativní alternativu k obvyklým pracím prostředkům, ať už tekutým, nebo sypkým. Bezpečné pouzdro kuličky se zámkovým mechanismem pojme dva typy malých čisticích pelet.

Hlavní vlastnosti:

  • dokonale odstraňuje nečistoty a mastnotu
  • čisticí pelety na přírodní bázi
  • stačí umístit do bubnu pračky

Použití

Nejprve otevřete Ecoball a naplňte jej jedním balíčkem bílých pelet a jedním balíčkem hnědých pelet. Zavřete Ecoball a otáčejte, dokud neuslyšíte třetí kliknutí, což znamená, že je zavřený.

Upozornění

Při aplikaci nic nekonzumujte a chraňte oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití pro jistotu kontaktujte lékaře. Způsobuje vážné poškození očí. Při zasažení opatrně vyplachujte vodou po dobu několika minut. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou k dispozici, a je to snadné. Pokračujte ve vyplachování. Trvá-li problém a při požití volejte lékaře nebo +420 224 91 92 93.

O značce

Ecozone se snaží zmírnit ekologickou stopu a podporuje udržitelnou domácnost pomocí alternativních čisticích prostředků. Po mnoha letech působení na trhu společnost Ecozone nabízí zákazníkům téměř 50 úspěšných produktů, a i nadále rozvíjí svůj sortiment.

Ecozone je drogerie bez kompromisů

  • funkční – firma vyrábí funkční a vysoce kvalitní drogerii pomocí přírodních složek
  • šetrná k pokožce – průměrně 99,5 % surovin přírodního původu
  • ekologická – použité složky jsou 100% biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.